Ana Sayfa Moda ve Kadın Duvar Kağıdı İle Evinizde Çarpıcı Köşeler Yaratın

Duvar Kağıdı İle Evinizde Çarpıcı Köşeler Yaratın

-

Duvar kağıdı kullanarak evinizin dekorasyonunu zenginleştirebilirsiniz.

Günümüzün dijital teknolojisi ile tablo ve posterlere kafa tutacak güzellikte, görüntü kalitesi son derece yüksek duvar kağıdı üretilebiliyor.

Gelin çarpıcı dekorasyon örneklerine, sizlerin de evlerinizde yaratabileceğiniz büyüleyici köşelere birlikte göz atalım.

Kendi adıma konuşmam gerekirse, ben duvarlarda genellikle doğal ve nötr renkleri, uçuk pastel tonları tercih ederim. Parlak renklerin bir süre sonra beni rahatsız edeceği gibi bir hisse kapılırım.

Boya yapmak ya da yaptırmak oldukça zahmetli bir iş olduğundan, rengi genelde kırlent yastık, halı, tablo ve diğer aksesuarlarla yakalamaya çalışırım.

Ananas Desenli Duvar Kağıdı

Böylelikle uyum sıkıntısı çekmeden bir sürü rengi bir araya getirmek ve sıkılınca değiştirmek daha kolay olur diye düşünürüm.

Yaprak Desenli Duvar Kagidi

Ama eğer evinizin dekorasyonunda dramatik bir etki yaratmak istiyorsanız bunu sanırım ancak daha cesur adımlar atarak sağlayabilirsiniz.

İşte burada yine teknoloji imdadımıza yetişiyor. Kocaman bir duvarı dahi kaplayabilecek duvar kağıtları zengin renk ve desen imkanıyla, parlak ve kaliteli görüntü ile üretilebiliyor.

Hem de duvar kağıdı fiyat olarak kendi büyüklüğündeki tablo ve posterlere kıyasla çok daha uygun, ekonomik olabiliyor.

Suya dayanıklı olan tipleri banyolarda da rahatlıkla tercih edilebilir. Orman, sahil gibi temaların yanı sıra, rahatlatıcı bir etki yaratması açısından gökyüzü, su gibi görseller de seçilebilir.

Klasik genişlikte ve büyüklükte birkaç parça duvar kağıdı kullanabileceğiniz gibi, daha mural yani direk duvara çizilen resim görüntüsünde tek ve büyük parçalar da tercih edebilirsiniz.

Dekorasyonda kullandığınız aynı renk ve tonlarda duvar kağıdı seçmek mekanın daha büyük algılanmasını sağlar. Bu özellikle küçük odalar için uygulanabilecek iyi bir tekniktir.

Büyük desenli modeller dramatik bir görüntü yakalamanızı kolaylaştırır.

Fakat büyük desenli duvar kağıdı kullanıldığında dekorasyonu mümkün olduğunca sade tutmak gerekir. Aksi taktirde karışık bir görüntü oluşabilir.

Biraz daha sanatsal bir hava yakalamak için elle çizilmiş gibi duran desenler kullanılabilir.

Her odaya bir duvar kağıdı yapsak çok mu abartılı olur acaba? Çünkü, sizi bilmem ama ben bu fikre bayıldım.

Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle! Moda ve Kadın sayfamızdan bizi takip etmeye devam edin!

Bu Haberler Kaçmaz!

Yeni açıklanan rakamlara göre, Game of Thrones’un birinci bölümü ilk 24 saat içinde yasa dışı yollarla 55 milyon kez izlendi.

Game of Thrones hayranları büyük bir siber riskle karşı karşıya

Yeni açıklanan rakamlara göre, Game of Thrones’un birinci bölümü ilk 24 saat içinde yasa dışı yollarla 55 milyon kez izlendi.

SONSÖZ ÖZEL HABER VE RÖPÖRTAJLAR

ASMMMO Başkanı Ali Şahin’den önemli uyarı ekonomiye odaklanmalıyız

Ekonomik koşulların tüm topluma zarar verdiğini belirten Ankara Serbest Muhasebeci ve Malı Müşavirler Odası (ASMMMO) Başkanı Ali Şahin, "Gerekli önlemler alınmazsa uzun vadede ülke olarak büyük bir sıkıntı yaşayacağız"
Öz Taşıma İş Genel Başkanı Mustafa Toruntay gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi.

Öz Taşıma İş Sendikasından Mansur Yavaş’a Tam Destek

Öz Taşıma İş Genel Başkanı Mustafa Toruntay gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi.
Açılış konuşmasında söz alan TBD Başkanı Aktepe yerli ve milli destekli dönüşümün şart olduğunu ifade etti.

Yerli ve Milli Destekli Dijital Dönüşüm Şart

Açılış konuşmasında söz alan TBD Başkanı Aktepe yerli ve milli destekli dönüşümün şart olduğunu ifade etti.