• Yaşam
  • Haberler
Ana Sayfa Dünya Dans Günü’nde engelsiz flashmob sürprizi
Array

Dünya Dans Günü’nde engelsiz flashmob sürprizi

-

29 Nisan Dünya Dans Günü nedeniyle İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda gerçekleştirilen ‘Engelsiz Flashmob Dans Gösterisine’ katılan İstanbul Rumeli Üniversitesi (İRÜ) Dans Kulübü öğrencileri yolculara ve havalimanı çalışanlarına renkli anlar yaşattı.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dünya Dans gününde ‘Engelsiz Flashmob Dans Gösterisine’ ev sahipliği yaptı. 29 Nisan Dünya Dans Günü nedeniyle İstanbul Rumeli Üniversitesi Dans Kulübü İRÜ ve İstanbul Zihinsel Engelli Çocuklar Vakfı (İZEV) öncülüğünde düzenlenen gösteriye başta İstanbul, Ankara, Kocaeli ve Sakarya olmak üzere birçok farklı şehirden Üniversite öğrencileri de katıldı.

İstanbul Rumeli Üniversitesi Dans Kulübü’nden 30 öğrencinin yanı sıra, engelsiz bir dünyaya dikkat çekmek amacıyla engellilerin de katıldığı etkinlik büyük beğeni topladı. Havalimanı çalışanları ve yolcuların kendilerini müziğin ritmine bırakmalarıyla dev bir dans platformuna dönüşen havalimanında renkli sahneler ortaya çıktı. Bol bol alkış alan gösterisiyi yolcular ve havalimanı çalışanları cep telefonları ile kaydederken, dansçılarla hatıra fotoğrafları çektirmeyi de ihmal etmedi.

- Reklam -

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

Danıştay’ın Son Kararı İle Naylon Fatura Yaygınlaşır Endişesi!

Vergi inceleme elemanları tarafından mükelleflerin defter ve belgelerin incelenmek için istemeleri halinde mükellefler vergi ödevleri gereği ibraz etmek zorundadırlar.

Türk tipi başkanlık sistemi

Özellikle yandaş basın, Tayyip Erdoğan için BAŞKAN sıfatını kullanmaya devam ediyor. Ben şahsen CUMHURBAŞKANI sıfatının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Bilgi çağı nedir?

Dünya gezegeninde yaşayan canlılar arasında hiç şüphe yoktur ki insan en gelişmiş türdür ve gezegendeki canlı türleri arasında piramidin en üst basamağında yer almaktadır.

Kefere Sarraf ve Eski Kudüs Kadısındaki Alacağı

1808 yılının Eylül ayı. İstanbul sarrâflarından (banker) bir gayrımüslim, eski Kudüs kadısı Paşmakçızâde Nâkid Efendi’ye verdiği 4.280 kuruş alacağını bir türlü tahsil edemiyordu.

Dünyaca ünlü modele dudak uçuklatan hediye

Dünyaca ünlü rapçi Travis Scott, geçtiğimiz gün 22'nci yaşını kutlayan sevgilisi Kylie Jenner'a dudak şeklinde bir kolye hediye etti.

Türkiye’nin son 119 yıllık istatistikleriyle deprem gerçeği

Türkiye'de son 119 yılda meydana gelen ve resmi kayıtlara göre 86 bin 456 kişinin hayatını kaybettiği depremler, yıkıcı etkiyi gözler önüne seriyor.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz