“DRAMDA ASLA TERCİH EDİLMİYORUM”

0
88

Dayı Şov bu Cuma gecesi, çılgın bir haftanın kaosunu unutturmak için bomba gibi konuklarla geldi. İki başarılı oyuncu Hasibe Eren ve Bora Akkaş’ın Dayı ile eğlenceli sohbeti haftasonu için gereken tüm enerjiyi izleyicilere vermeyi başardı. Hasibe Eren’in çocukluğundan hocası olduğu Bora Akkaş hakkındaki, “Çok sempatik ve aşırı yetenekliydi.

Ama serserinin tekiydi” sözleri stüdyodakileri güldürdü. Almanya’da doğduğunu anlatan ünlü oyuncu, küçükken Meryem Uzerli gibi konuştuğunu söyledi. “Televizyonda dramda asla tercih edilmiyorum” diyen Hasibe Eren, canlı yayında drama skeci canlandırdı. Adrien Brody’ye benzetilen Bora Akkaş ise, “Bir gün keşke Wes Anderson, ‘Siz beraber abi kardeş oynasanız’ dese, aşırı mutlu olurum” dedi. Geniş Aile’deki rolü nedeniyle, insanların kendisine yolda hala “Zekai” diye seslendiğini belirten Akkaş, yapımcı olmayı planladığını anlattı.

Dayı Şov yine tüm dertleri unutturan bomba gibi bir programla izleyenlerine keyifli dakikalar yaşattı. Birbirinden başarılı iki oyuncu, Hasibe Eren ve Bora Akkaş ile Dayı’nın her zamanki renkli sohbeti stüdyodaki enerjiyi zirveye çıkardı. 

- Reklam -

“Almanya’da köyüme gitmiş gibi hissediyorum”

Sevilen oyuncu Hasibe Eren, Almanya’da doğduğunu ve babası burada büyümesini istediği için 9 yaşında Türkiye’ye taşındıklarını anlattı, “Küçükken Meryem Uzerli gibi konuşuyordum” dedi. “Almanya’ya her gittiğimde orayı çok sevdiğimi ve oraya ait hissettiğimi düşünüyorum. Köyüme gitmiş gibi hissediyorum” diye ekledi. 

“Bora serserinin tekiydi”

Bora Akkaş ile İstanbul Şehir Tiyatrosu Çocuk Eğitim Birimi sınavlarına girip kazandığında tanıştıklarını anlatan Eren, “Henüz 9 yaşındaydı. Çok sempatik ve aşırı yetenekliydi. Ama serserinin tekiydi. Disiplin sorunu vardı, ödevlerini yapmaz, geç gelir ama her zaman da en iyi sınavı o verirdi” dedi.

- Reklam -