Doğa Okulları’nda YGS ve LYS eğitimleri başlıyor

0
155

Doğa Okulları’nın 12. sınıf öğrencileri için düzenlediği YGS/LYS Hazırlık Eğitimi, 31 Ağustos’ta başlıyor. Öğrencilere, eğitim dönemi boyunca sınavlara kadar toplam bin saatlik eğitim verilecek.Doğa Okulları’ndan yapılan açıklamaya göre, sınav maratonu için 35 yıllık dershane deneyimi olan bir ekiple çalışan Doğa Okulları, yeni eğitim döneminde YGS ve LYS’ye yönelik haftanın 6 gününü kapsayan eğitim programı uygulayacak. 

Öğrencilerin 3 hafta sonunda geldikleri aşama, 18 Eylül’de düzenlenecek sınavla test edilecek.
“Özel eğitmenler eşliğinde hazırlık”
Hazırlık sürecinin en önemli unsurlarından olan eğitim materyallerinin içeriğine özel önem veren Doğa Okulları, tüm içeriğin, özellikle yaprak testler ve deneme sınav sorularının YGS/LYS’den çıkan sorularla tamamen uyumlu olmasını sağladı. 11. sınıflara yönelik 9 deneme sınavı, 12. sınıflara yönelik de 35 deneme sınavı hazırlandı.
Doğa Okulları’nda ayrıca sadece 11. ve 12. sınıflardan sorumlu olacak özel birimler kuruldu. Bu birimlerdeki eğitmenlerden oluşacak koçlar, öğrencilerin sınavlarla ilgili her türlü sorunlarıyla ilgilenecek.
Öğrenci koçları, konuyu öğrenmede güçlük yaşama, motivasyon eksikliği, sınav kaygısı gibi temel sorunlara çözüm bulurken, her bir öğrencinin bireysel başarısını da takip edecek.

- Reklam -
- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz