Dilan Çıtak gözyaşlarını tutamadı

0
272

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak, katıldığı Sorgu Sual programında müzik kariyerinden, özel hayatına varana kadar önemli açıklamalarda bulundu. Çıtak programın sonunda gözyaşlarını tutamadı. İşte Dilan Çıtak’ın birbirinden çarpıcı açıklamaları.

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, Merve Şahin ve Melis Özcan’ın sunduğu Sorgu Sual programının ilk konuğu oldu. Dilan Çıtak, hem gündeme dair hem de özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

‘İDO İLE KONUŞMUYORUZ’

- Reklam -

Dilan Çıtak, İdo Tatlıses sorusuna “Çok ilgilenmiyorum. Konuşmuyoruz. Bazı insanlar bir takım normlara bürünmek için maske takarlar o insanlardan uzaklaşmanız gerekir. Babamın çevresinden etkilendiği kesin.” dedi. “İdo Tatlıses sesinizi kıskanıyor mu?” sorusuna “İnsanların baskılarıyla belki olabilir” cevabını verdi

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak gözyaşlarını tutamadı

Özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yapan Dilan Çıtak, aldatıldınız mı sorusuna da şu cevabı verdi: “İlişkimizin en başında aldatıldım. Ben en özel olduğum tribinde değilim. Ben çekilmez bir kadınım Levent Dörtel gibi sadece sakinlik ve özgürlük isteyen bir adam için başına gelmiş en büyük belayım. O yüzden bana katlanıyorsa onun için gerçekten özelim.”

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak gözyaşlarını tutamadı

Oldukça samimi cevaplar veren Dilan Çıtak, babası İbrahim Tatlıses ile ilgili sorulan “hiç nefret ettiğiniz bir an oldu mu?” sorusuna da çok yüreklilikle cevap verdi. Babasından ayrımcılık yaptığı zamanlarda nefret ettiğini ifade eden Çıtak, “Vefalı evlat veya vefasız evlatlar arasında ayrımcılık yaptığında babamdan nefretim ettiğim zamanlar oldu” diye konuştu. 

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak gözyaşlarını tutamadı

Merve Şahin’in “Suya ulaşmak için, su içmek için kaç adım atıyorsunuz?” sorusuna “Çok adım atmıyorum” yanıtını verdi. Melis Özcan, Afrika’da insanların suya ulaşmak için 6 saat yürüdüklerini belirtip Dilan Çıtak adına Tanzanya’da bir kişinin ömür boyu su, tohum ve enerji ihtiyacını karşıladıklarını açıklayarak, Çıtak’a sertifikasını teslim etti. 

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak gözyaşlarını tutamadı

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz