• Yaşam
  • Haberler
Ana Sayfa Yaşam Haberleri Demokrasi nöbeti'nde dondurmalar polisten

Demokrasi nöbeti’nde dondurmalar polisten

-

Osmaniye’deki demokrasi nöbetine katılan vatandaşlara polis, 3 bin dondurma ikram etti.

15 Temmuz’da yaşanan darbe girişiminin ardından Osmaniyelilerin Cumhuriyet Meydanı’nda sürdürdüğü demokrasi nöbeti devam ediyor.

Demokrasi nöbeti’nde Kuran-ı Kerim ve İstiklal Marşı’nın okunduğu, demokrasi şehitleri için duaların edildiği, Vali Kerem Al ile milletvekilleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile askeri ve mülki erkanın da sık sık katılarak destek verdiği nöbette vatandaşlara da her gün çeşitli ikramlarda bulunuluyor.

OSMANIYE IL EMNIYET MUDURLUGU TOPLUM DESTEKLI POLISLIK SUBESI GOREVLILERINCE VATANDASLARA DONDURMA DAGITILDI. FOTO: IBRAHIM EMUL/OSMANIYE, (DHA)
OSMANIYE IL EMNIYET MUDURLUGU TOPLUM DESTEKLI POLISLIK SUBESI GOREVLILERINCE VATANDASLARA DONDURMA DAGITILDI. FOTO: IBRAHIM EMUL/OSMANIYE, (DHA)

Vatandaşlara son olarak Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, 3 bin dondurma ikram etti. Polisler alanda toplanan kalabalığa dondurmaları tek tek dağıtırken, vatandaşlar da serinleten ikramdan dolayı polise teşekkür etti.

- Reklam -

Güncel Haberler

İdlib, Dolar ve Ekonomi

Son günlerdeki gelişmeler baş döndürücü şekilde devam ediyor.

Sıkı para politikasının sonu mu?

İktidar tarafından açıklanan son kararlar bende iktidarın sıkı para politikaları uygulamasından vazgeçtiği ya da vazgeçmek zorunda kaldığı izlenimini doğuruyor.

Aselsan’dan tarihi sipariş rekoru

ASELSAN'ın bakiye sipariş tutarı 10,2 milyar doları aşarak tarihi zirve seviyesine ulaştı.

Kıkırdak hasarı olan hastalara nakil umudu

Karaciğer ve böbrek nakillerinde olduğu gibi organlarını bağışlayan donörün kıkırdağı, ihtiyacı olan hastalara nakledilebiliyor.

Anne adayları hazır gıdalardan uzak durmalı

Memorial Kayseri Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nden Doç. Dr. Semih Zeki Uludağ, tüp bebek sürecindeki anne adaylarına beslenme konusunda uyarılarda bulundu.

Başkent’te rögar kapakları yenileniyor

ASKİ Genel Müdürlüğü, Başkent’in bulvar, cadde ve sokaklarında bulunan kanalizasyon baca kapaklarını (rögar) yeni tasarım rögar kapaklarıyla değiştirmeye başladı.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz