• Haberler
Ana Sayfa Kültür-Sanat Haberleri Demet Akalın: Kazandığım'dan 'yardım fonu'

Demet Akalın: Kazandığım’dan ‘yardım fonu’

-

KIŞ ve turizm merkezi Uludağ’da düzenlenen gençlik festivali ‘Winterfest 2016’da sahneye çıkan Demet Akalın, zirvede bir hafta içinde ikinci kez hayranlarıyla buluştu.

Demet Akalın, sosyal medyadan gelen yardım talepleri için kazandığı her paradan ‘yardım fonu’ oluşturduğunu söyledi.

Demet Akalın, Winterfest 2016 etkinlikleri kapsamında bir hafta içinde ikinci kez Uludağ Grand Yazıcı Otel‘de konser verdi. Sahneye özel orkestrası ve dört dansçı eşliğinde çıkan Demet Akalın konserini 1500 kişi izledi.  Akalın, iki saati aşkı programı süresince, pop şarkıların yanı sıra , arabesk de söyledi.

ULUDAG DAKI TATILCILERLE IKINCI KEZ BULUSAN UNLU SANATCI DEMET AKALIN SAHNEYE OZEL ORKESTRASI ESLIGINDE CIKTI
FOTO HUSEYIN TUCCAR BURSA DHA

Konser öncesi gazetecilerin “Siz gençken bu tür festivallere katılır mıydınız?” sorusu üzerine kahkaha atan Demet Akalın, “Son yılların en büyük hakareti. Oğlum, Ajda  ölmedi. Ben sübyanım, sübyan. Oha yani. Sevgili Ajda Pekkan varken, genç popçulara sakın bu tip sorular sormayın” yanıtını verdi.

- Reklam -

Akalın 6 aydan ba yana uygun kalp nakli beklerken tedavi gördüğü Ankara Başkent Hastanesi‘nde dün ölen 13 yaşındaki Zeynep Öykü Ertok’la ilgili olarak ise, “Bayağı takipteydik. Babayla birkaç gün önce konuştuğumuzda, çok iç açıçı konuşmadı. O gün sabaha kadar ağla ağla canım çıktı. Onun için de kötü oluyorum. Yarın da cenazeye yetişmeye çalışacağım eğer yetişezsem mutlaka evine gideceğim” dedi.

Kayseri’de eski eşine ayda 300 lira nafaka ödeyemeyince borcun faiziyle 3500 lira olmasıyla üç ay hapis cezasına çaptırılan kuru temizleyici Ahmet Eliaçık’ın borcunu avukatı aracılığıyla ödeten Akalın bu konuya çok üzüldüğünü söyledi. Akalın, “Ahmet ağabey ile konuştuk, nafaka davasında. O çıkmış evine gitmiş. Çocuklarla konuştuk. O güzel bir haberdi. Enteresan bir haftaydı. Yardımlarla ilgili ben herkesten önce davrandım. Öyle kendimi çok iyi hissediyorum. Kazandığım her paradan ‘Demet Akalın’ diye bir fon oluşturdum. Sosyal medyadan ilk yardım gelene yardım yapıyorum” dedi.

- Reklam -

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

Danıştay’ın Son Kararı İle Naylon Fatura Yaygınlaşır Endişesi!

Vergi inceleme elemanları tarafından mükelleflerin defter ve belgelerin incelenmek için istemeleri halinde mükellefler vergi ödevleri gereği ibraz etmek zorundadırlar.

Türk tipi başkanlık sistemi

Özellikle yandaş basın, Tayyip Erdoğan için BAŞKAN sıfatını kullanmaya devam ediyor. Ben şahsen CUMHURBAŞKANI sıfatının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Bilgi çağı nedir?

Dünya gezegeninde yaşayan canlılar arasında hiç şüphe yoktur ki insan en gelişmiş türdür ve gezegendeki canlı türleri arasında piramidin en üst basamağında yer almaktadır.

Kefere Sarraf ve Eski Kudüs Kadısındaki Alacağı

1808 yılının Eylül ayı. İstanbul sarrâflarından (banker) bir gayrımüslim, eski Kudüs kadısı Paşmakçızâde Nâkid Efendi’ye verdiği 4.280 kuruş alacağını bir türlü tahsil edemiyordu.

Dünyaca ünlü modele dudak uçuklatan hediye

Dünyaca ünlü rapçi Travis Scott, geçtiğimiz gün 22'nci yaşını kutlayan sevgilisi Kylie Jenner'a dudak şeklinde bir kolye hediye etti.

Türkiye’nin son 119 yıllık istatistikleriyle deprem gerçeği

Türkiye'de son 119 yılda meydana gelen ve resmi kayıtlara göre 86 bin 456 kişinin hayatını kaybettiği depremler, yıkıcı etkiyi gözler önüne seriyor.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz