• Haberler
Ana Sayfa Yerel Haberler Çocuk Meclisi’nden ziyaret

Çocuk Meclisi’nden ziyaret

-

Beypazarı Belediyesi Çocuk Meclisi, Belediye Başkanı Tuncer Kaplan’ı makamında ziyaret etti.

Hayri Özalp Başkanlık Konağı’nda gerçekleşen ziyarette Çocuk Meclisi üyeleri ve komisyon başkanları okullarında ve çevrelerindeki problemlerden bahsederken, isteklerini de dile getirdiler. Çocuk Meclisi adında hatıra ormanı yapmak için yer tahsisi ve aylık çocuk dergisi çıkarılmasını istediler. Ayrıca çocuklar yaz tatili dönemlerinde parklarda güvenli internet talebinde bulundu.

Başkan Kaplan, Çocuk Meclisi üyelerinin istekleri en kısa zamanda yerine getireceğini belirterek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çocukların yapacağı çalışmalara her zaman destek olacağını söyledi.

- Reklam -

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

Danıştay’ın Son Kararı İle Naylon Fatura Yaygınlaşır Endişesi!

Vergi inceleme elemanları tarafından mükelleflerin defter ve belgelerin incelenmek için istemeleri halinde mükellefler vergi ödevleri gereği ibraz etmek zorundadırlar.

Türk tipi başkanlık sistemi

Özellikle yandaş basın, Tayyip Erdoğan için BAŞKAN sıfatını kullanmaya devam ediyor. Ben şahsen CUMHURBAŞKANI sıfatının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Bilgi çağı nedir?

Dünya gezegeninde yaşayan canlılar arasında hiç şüphe yoktur ki insan en gelişmiş türdür ve gezegendeki canlı türleri arasında piramidin en üst basamağında yer almaktadır.

Kefere Sarraf ve Eski Kudüs Kadısındaki Alacağı

1808 yılının Eylül ayı. İstanbul sarrâflarından (banker) bir gayrımüslim, eski Kudüs kadısı Paşmakçızâde Nâkid Efendi’ye verdiği 4.280 kuruş alacağını bir türlü tahsil edemiyordu.

Dünyaca ünlü modele dudak uçuklatan hediye

Dünyaca ünlü rapçi Travis Scott, geçtiğimiz gün 22'nci yaşını kutlayan sevgilisi Kylie Jenner'a dudak şeklinde bir kolye hediye etti.

Türkiye’nin son 119 yıllık istatistikleriyle deprem gerçeği

Türkiye'de son 119 yılda meydana gelen ve resmi kayıtlara göre 86 bin 456 kişinin hayatını kaybettiği depremler, yıkıcı etkiyi gözler önüne seriyor.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz