CHP’Lİ SARI: “SORUNLARIN KAYNAĞI İKTİDAR, ÇÖZÜMLERİN BAŞLANGICI CHP”

0
106

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, ülkede yaşanan sorunların kaynağının tek adam iktidar olduğunu dile getirdi. CHP’li Sarı, çözümlerin başlangıcının ise CHP olduğunu söyledi.


CHP Ekonomi Masası Balıkesir’de iş dünyası ve STK temsilcileriyle, esnaf, çiftçi ve emekçilerle bir araya gelerek ekonomide yaşanan son durumu değerlendirerek, CHP’nin çözümlerini vatandaşlara paylaştı.


“ÇÖZÜMLERİN ANLATILDIĞI BİR TOPLANTI OLDU”

- Reklam -


CHP İl Başkanı Serkan Sarı da Ekonomi Masası’nın Balıkesir ziyaretini ve vatandaşlarla olan etkileşimlerini aktararak şunları söyledi:
“CHP Ekonomi masasının Balıkesir ziyareti, iş dünyası temsilcileri ve esnaf odaları ile bir araya gelerek başladı. Görüş ve düşüncelerin paylaşıldığı, çözüm önerilerini anlatıldığı güzel bir toplantı oldu. CHP Ekonomi Masamızın sonraki durağı ise partimizin il başkanlığı oldu. Nazik ziyaretleri için heyet üyesi milletvekillerimize teşekkür ederiz.”


“YÜZLERDE YENİDEN TEBESSÜME NEDEN OLACAĞIZ”


“Ekonomi Masamız ile birlikte hiç zaman kaybetmeden ilimizdeki esnafı ziyaret ettik. Esnafımız, yaşadığı ekonomik sıkıntıları, birikimlerini bitirdiklerini, borçlarını ödeyemediklerini, yarınları için kaygılı olduklarını bizlere anlattı. Biz de onlara sorunların kaynağını bildiğimizi, tek adam ve iktidarının tüm sorunların kaynağı olduğunu ve çözümlerin başlangıcının, çarenin ise partimiz olduğunu dile getirerek, esnafımıza bugünlerin geride kalacağını ve yeniden yüzlerde tebessüme neden olacağımızı ifade ettik. İktidara sözümüz şudur ki: Korkunun ecele faydası yok. Geliyor gelmekte olan!”

- Reklam -