Cebecispor, “FİNAL”de rakiplerine geçit vermiyor

0
209
- Reklam -

Cebecispor’un patronu Cengiz Paça, takımının Polatlı Belediyespor 1905 karşısında ortaya koyduğu doyurcu futbolu ve elde ettiği galibiyet’in sevindirici olduğunu söyledi

Cengiz Paça, “final” maçında Polatlı Belediyespor 1905 takımını 4-2 yenmenin sevincini biz yaşadık dedi. Oyuncularıma söyleyecek bir tek kelime bulamıyorum. Haklı bir galibiyet elde ettik.

Bizim için kolay bir maç olmadı. Sporcu kardeşlerim sahada koştu, ter akıttı ve haklı olarak da karşılaşmadan iki farklı galibiyetle ayrılmasını bildiğini ve 4-2 biten müsabakanın kazananı biz olduk dedi.

- Reklam -

Bu galibiyetin ardından Paça şu açıklamalarda bulundu:Oyun genelinde etkili olan taraf bizdik. Rakibimiz de kontrollü oynamaya çalıştı, fakat biz de tempomuzun dozunu artırarak ve iyi organizasyonumuzla karşılaşmayı lehimize çevirmesini bildik.

Karşılaşmanın ikinci yarısında da etkili oyun ortaya koyduklarını açıklayan Paça, sözlerini şu şekilde sürdürdü. İkinci yarının 56 dakikasında savunmada başarılı şekilde görevini yerine getiren Can Doğan Sönmez’in sakatlanarak oyun alanını terk ettiğini biz yine de soğukkanlılığımızı yitirmedik.

Ve yerine güven veren M. Halim Mesci’yi alarak takviye yaptık. Bu değişiklikten sonra da hücum etkinliğimizi daha da artırdık.
Oyuncularımın kazanma isteklerinden şüphem yoktu ve maçı da 4-2 kazandık.

Polatlı Belediyespor 1905 yabana atılır bir ekip değil. Alınan galibiyetle 90 dakika sonunda gülen biz olduk, bu da bizim için sevindirici oldu. Böyle kritik maçı kazanan Sporcularımı da yürekten kutluyorum ”dedi.

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz