Çankaya’nın dost eli bu kez Suruç’a uzandı

111

Çankaya Belediyesi eğitim alanında Türkiye’nin dört bir yanındaki öğrencilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Belediye bu kez de Suruç’un Yörecik Köyüne gönderdiği kitap ve kırtasiye desteği ile minikleri mutlu etti.

Çankaya Belediyesi sosyal medya üzerinden eğitime destek olmaya devam ediyor. Şanlıurfa Suruç ilçesinin Yörecik Köyü’nde öğretmenlik yapan Emine Peçen, Çankaya Belediyesi’ne sosyal medya üzerinden ulaşarak öğrencileri için çeşitli ihtiyaç talebinde bulundu.
Eğitime her alanda destek vermeyi ilke edinen Çankaya Belediyesi sosyal medya üzerinden gelen bu talebi geri çevirmeyerek öğretmen Emine Peçen ve öğrencilerinin yüzünü güldürdü. 13 öğrencili tek öğretmenli yoksul bir okul olan Yörecik İlkokulu öğrencileri Çankaya Belediyesinden gelen kitap ve kırtasiye setleri ile mutlu oldular. Öğrencilerinin gülen fotoğraflarını tekrar paylaşan öğretmen Emine Peçen de Çankaya Belediyesine teşekkür etti.
Sosyal medya üzerinden gelen her türlü talebe yanıt vermeye çalışan Çankaya Belediyesi özellikle eğitim alanında gelen talepleri geri çevirmeyerek ilçe sınırlarının çok ötesindeki çocukların yüzünü güldürmeye devam edecek.