Çankaya ‘da sıcaklık 160 dereceyi gördü

112

Çankaya Belediyesi Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, alan denetimi yaparak sahada işçilerle bir araya geldi. Taşdelen, asfalt çalışmalarından okul tadilatlarına, pazar yerinden park çalışmalarına kadar birçok noktada incelemelerde bulundu.
Çankaya Belediyesi Temmuz ayını yoğun mesai ile geçiriyor. İlçe sınırlarının her noktasında farklı çalışmalar yürüten belediye ekiplerini Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen de yalnız bırakmıyor. Alan gezisini son olarak Cebeci bölgesinde gerçekleştiren Taşdelen, hava sıcaklığının 35 dereceyi gördüğü şu günlerde 160 derecelik asfalt serimi yapan işçilerle bir araya geldi. Taşdelen bölgede kaldırım çalışmalarını, okul tadilatlarını ve pazar yerini de gezerek çalışmaları yerinde gördü.
Taşdelen, ilk olarak Cebeci Bafra ve Burç sokaklarda yürütülen renkli desenli asfalt çalışmalarıyla Cebeci Doruk Park’ta devam eden yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Ertuğrul Gazi Mahallesi Muhtarlığı’na da uğrayan Taşdelen, Muhtar Salih Yiğit’ten mahalle genelinde yapılan hizmetlere ve vatandaşların isteklerine ilişkin bilgi aldı.
“OYUM SİZE”
Başkan Taşdelen’i muhtarlıkta gören mahalle sakinlerinden Sezai Şeker, “Seçimde size oy vermedim. Ancak görüyorum ki iyi çalışıyorsunuz. Bu tempoyla devam ederseniz, bir sonraki seçimde oyum sizin.