TELEVİZYON programının yoğunluğu nedeniyle uzun yıllardır If Wedding Fashion İzmir Fuarı’na gelemeyen ünlü model Çağla Şikel, bu kuralını Matrons Abiye firması için bozdu.

DEFILE VE ORGANIZASYONLAR KONUSUNDA COK SECICI DAVRANAN UNLU MODEL CAGLA SIKEL, BU KURALI FUAR KATILIMCI FIRMALARINDAN MATRONS ABIYE ICIN BOZDU. FOTOGRAF: MEHMET KURT, IZMIR, DHA

Bahar gibi bir günde kente gelip İzmir özlemini gideren Çağla Şikel, Fuar İzmir’deki If Wedding Fashion’da Matrons Abiye standını ziyaret edip bir kıyafeti de giydi. Firmanın standında yoğun ilgiyle karşılaşan Şikel, önce hayranlarıyla tek tek fotoğraf çektirdi ardından da firma sahibi Ercan Kulu ve hostes kızlarla objektiflere poz verdi.

DEFILE VE ORGANIZASYONLAR KONUSUNDA COK SECICI DAVRANAN UNLU MODEL CAGLA SIKEL, BU KURALI FUAR KATILIMCI FIRMALARINDAN MATRONS ABIYE ICIN BOZDU. FIRMA SAHIPLERI SENAY VE ERCAN KULU ILE. FOTOGRAF: MEHMET KURT, IZMIR, DHA

Yeni fuar alanını çok beğendiğini söyleyen Şikel, İzmir’e böyle bir merkezin kazandırılmış olmasından memnuniyet duyduğunu belirtti. Çağla Şikel, İzmirli kızların giyim tarzlarını da çok beğenmesinin yanısıra buradaki firmaların da her sene gözle görülür ölçüde gelişme gösterdiğini söyledi. Eskisi kadar çok sık defile organizasyonlarına katılmayan Şikel, kendisini mutlu hissedeceği özel defilelerde podyuma çıktığını ekledi.

FACEBOOK YORUMLARI

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.