Bir gün gelecek herkes Deniz Seki’ye ‘pardon’ diyecek!..

68

“Günahsız Şeytanlar” adlı single albümünü kısa bir süre önce dijital müzik marketlere sunan Serkan Seki, Uçankuş TV’de Michael Kuyucu’nun hazırlayıp sunduğu “Müzik Kuşu” programına konuk oldu. Müzik dünyasına ablası Deniz Seki’nin solisti olduğu Grup Metro ile başladığını ve orada üç sene çalıştıktan sonra kendi ayakları üzerinde durmak adına kimseden destek almadığını söyleyen Seki, soyadının bazen kendisine dezavantaj olduğunu söyledi ve “Ben zor olan yolu seçtim, ablamı daha önce çalıştığım mekanlara bile çağırmadım” dedi.
‘REKLAM MI YAPIYORSUN?’ DİYORLAR
Zararlı madde ticareti yapmaktan cezaevinde yatan ablası Deniz Seki’yi savunmasının en doğal hakkı olduğunu söyleyen Serkan Seki, şöyle konuştu:
“Yedi senedir, sıkıntımız devam ediyor. Sağlığı sıhhati iyi, yoksa ne kadar iyi olabilir? Her hafta görüşüyoruz, onun ağzı dili olduk. Şimdi mesela ön yargılı olan yok etmeye yönelik eleştiri yapmak isteyen insanlarda şu var: ‘Ya reklam mı yapıyorsun?’ Ben kardeşlik vasfımla ablamın yanında olacağım, mesleki durumlar umurumda olmaz. Kariyerim de umurumda olmaz, ben 15 senedir işimi yapıyorum, beni sadece kötü zamanlarında Deniz Seki’nin yanında görürsünüz.
HER HAFTA ABLAMI GÖRÜYORUM
Ablası Deniz Seki ile her hafta görüşmeye çalıştığını söyleyen Serkan Seki, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Deniz Seki’nin şu an ki durumu ile de ilgili tek bir şey söylemek söylemek istiyorum; Bir gün gelecek ‘Pardon diyecek herkes’ diyorum. Bizim kadar kimse bilemez bu davanın içeriğini, onun göreceksiniz.”