2004 Best Model of Turkey güzeli Simge Tertemiz, ablası Eylem’in İstanbul Bostancı’daki butiğinin memleketleri Hatay’ın İskenderun İlçesi’ndeki şubesinin açılışını yaptı.

EYLEM TERTEMIZ (BEYAZ ELBISELI), MEMLEKETI HATAY’IN ISKENDERUN ILCESI’NDE BUTIK ACTI. EYLEM, ACILIS KURDELESINI MANKEN KARDESI SIMGE ILE BIRLIKTE KESTI. FOTO: UFUK AKTUG/ISKENDERUN(HATAY), (DHA)

Ünlü isimlerin yarıştığı ‘İşte Benim Stilim’ isimli programın yarışmacılarından olan, mankenliğin dışında TV sunuculuğu, sinema oyunculuğu da yapan Simge Tertemiz, ablası Eylem’in İstanbul’daki başarısından çok memnun olduğunu belirterek , “İlerlemek istediği bu yolda güzel mesafeler kat etti, bundan sonra da daha ileriye bu işi taşıyacağına inancım tam. Hayırlı olsun” dedi.

EYLEM TERTEMIZ, MEMLEKETI HATAY’IN ISKENDERUN ILCESI’NDE BUTIK ACTI. FOTO: UFUK AKTUG/ISKENDERUN(HATAY), (DHA)

Butiğin açılış kurdelesini kardeşi Simge ile birlikte kesen Eylem Tertemiz ise, güncel moda trendlerini memleketi İskenderun’a taşıdıklarını ifade ederek şunları söyledi:

“Hazır giyimde birçok model çeşitliliği ve satış başarısı yakaladığımız İstanbul Bostancı’daki Eylem Tertemiz Butik’in İskenderun Şubesine tüm İskenderunluları bekliyoruz. Kendi tasarladığımız ürünleri, internet üzerinden ve İstanbul’da yurt içi ile yurt dışına kargoyla gönderiyoruz. İlgi güzel, bundan sonra güzel giyinmeyi seven İskenderunlu bayanları da giydirmek istiyoruz. İstanbul’daki ürünlerimizi de bayanlar buradan İskenderun şubemizden bulabilecekler.”

Eylem Tertemiz bölge insanına özel kalın beden çalışmak zorunda olduklarını, onların bedenlerine göre birbirinden şık ürünler sunacaklarını sözlerine ekledi.

FACEBOOK YORUMLARI

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.