Beren Saat’e özel aşçı ve şemsiyeci tutuldu

0
222

Beren Saat için NetFilx kesenin ağzını açtı, hem özel aşçı, hem de sultanlara, kraliçelere özgü özel gölgelikçi tuttu.

Snob Magazin’in özel haberine göre; Dizi filmlerin aranan ismi ünlü oyuncu Beren Saat’in başrolünü oynadığı Atiye dizisinin Mardin’de devam eden çekimlerinde uzun süre unutulmayacak görüntüler ortaya çıktı.
http://www.youtube.com/embed/qnU7WrRYcww

 Şengül Boybaş’ın romanından uyarlanan ve başrollerinde Beren Saat ile Mehmet Günsür’un yer aldığı Atiye dizisinin üçüncü sezonun çekimleri geçtiğimiz günlerde Mardin’de başlamıştı. Bu günlerde Dara Antik Kent’inde devam eden çekimlerde Beren Saat’in içinde yer aldığı ilginç görüntüler ortaya çıktı.

- Reklam -
  Beren Saat'e özel aşçı ve şemsiyeci tutuldu

Dev şemsiye güneşten korudu 

Çekimlerin yapıldığı antik kentten bir set çalışanı taşıdığı dev bir branda şemsiye ile Beren Saat’i güneşten koruduğu görüldü. Antik kent içinde yanında dev bir şemsiye taşıyan set işçisi ile kameralara yansıyan Beren Saat’i bu şekilde görenler şaşkınlıklarını gizleyemediler.

  Beren Saat'e özel aşçı ve şemsiyeci tutuldu

Beren’e özel aşçı getirildi

Bu arada Koronavirüs salgınından dolayı tedbiri elden bırakmayan oyuncu Beren Saat, virüsten korunmak için çok dikkat çeken bir önlem aldığı iddia edildi. Yapım şirketi, ünlü oyuncunun yemekleri için özel olarak İstanbul’dan aşçı getirttiği öğrenildi. Beren Saat, film ekibiyle birlikte yemek yerine kendi için özel olarak pişirilen öğünlerle çekimlerini sürdürüyor.

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz