Başkan Tiryaki: Ülkemizi daha güzel yarınlar bekliyor

0
231
- Reklam -

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Altındağlı vatandaşlarla bir araya geldi. Altındağlılarla buluşmaya her zaman büyük önem veren Başkan Tiryaki, 400 kadına seslendi.

Türkiye’yi daha güzel yarınların beklediğini belirten Başkan Tiryaki, atılacak yeni adımların ülkeye huzur getirmesini diledi.

İstanbul, Edirne ve Şanlıurfa gezileri sonrası Başkan Tiryaki ile buluşan kadınlar ise memnuniyetini alkışlarla ifade etti.

- Reklam -

Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya Alemdağ, Beşikkaya, Çamlık, Doğantepe, Gültepe, Gülpınar, Karapürçek, Mevlana ve Yıldıztepe Kadın Eğitim ve Kültür Merkezlerinden üyeler katıldı.

Programda Silopi Belediyesi’nden gelen misafirler de yer aldı. Altınköy Açık Hava Müzesi’nin tanıtım filmini izleyen kadınlara program sonrası temizlik seti hediye edildi.

Çocuklarımızın geleceğini çok önemsiyorum

Başkan Tiryaki: Ülkemizi daha güzel yarınlar bekliyor

Başkan Tiryaki, konuşmasına çocuklara verdiği önem ile başladı. Altındağ Belediyesi’nin çocuklara daha güzel bir gelecek bırakmak için çalıştığını vurgulayan Başkan Tiryaki, bu durumun en somut örneği olarak yaptıkları gençlik merkezlerini gösterdi.

 

Başkan Tiryaki, 10 yıldır Altındağ’da köklü bir değişim yaşandığına dikkat çekerek, bu değişime kültür merkezleriyle destek verdiklerini söyledi. Çocukların sanattan, edebiyattan ve spordan ayrı tutulmamasını isteyen Başkan Tiryaki “Çocuklarınıza yüzlerce daire bırakın, apartman bırakın. Çocuk bu saydıklarımla buluşmazsa iyi bir geleceğe sahip olamaz.” dedi.

Altınköy, Ankara’nın havasını değiştirdi

Başkan Tiryaki, program öncesinde Altınköy tanıtım filmini izleyen kadınlara köy müzesini bir de kendisi anlattı. Çocukların doğal yaşamla mutlaka iç içe olması gerektiğini kaydeden Başkan Tiryaki, bunun için Ankara’da tek adres olarak Altınköy’ü işaret etti.

Başkan Tiryaki, büyük şehirlerde herkesin sağlıksız bir hava soluduğunu belirterek, Altınköy’ün oksijen dolu havasıyla kısa sürede binlerce ziyaretçi ağırladığını aktardı. Çocukların oynayacağı yeşil alanların önemine vurgu yapan Başkan Veysel Tiryaki, Altındağ Belediyesi tarafından yapılan parkların bu doğrultuda önemli bir yatırım olduğunu dile getirdi.

Ülkemizde güzel bir iş yapılıyorsa, destek verin

Başkan Tiryaki, kültür gezileri hakkında da konuştu. Altındağ Belediyesi olarak bu gezilerden hiçbir beklentilerinin olmadığını ifade eden Başkan Tiryaki, kültür gezilerine konaklama, yeme içme ve ulaşım dâhil çok cüzi fiyatlar ödediklerinin altını çizdi. Başkan Tiryaki, kültür gezileri programına bu yıl Amasya, Bilecik ve Söğüt’ü de ekleyeceklerinin müjdesini verdi ve ekledi:

“Sokak dedikodularına asla kulak asmayın. Altındağ’da, güzel bir iş yapılıyorsa, destekleyin. Ülkemizde güzel bir iş yapılıyorsa, destekleyin. Kimseyi kulaktan dolma boş sözlerle eleştirmeyin.”

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz