Başkan Tiryaki asfalt çalışmalarının başında

114

Okulların tatil olmasının ardından Altındağ’ın genelinde geniş çaplı asfalt yapım, bakım ve onarım çalışması başlatan Altındağ Belediyesi, çalışmalarını sürdürüyor. Her hafta bir mahallenin ara sokaklarını baştan sona yenileyen ekipler, durmaksızın çalışıyor. Başkan Veysel Tiryaki çalışmaları bizzat yerinde izliyor.
Her hafta Altındağ’ın bir mahallesinde geniş çaplı çalışma gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan Tiryaki, “Bu hafta Karapürçek Mahallesi 448, 449, 450 ve 482 numaralı sokakları yeniledik. Bu bölgede toplam 4 bin metre yol asfaltladık, yaklaşık 8 bin ton asfalt harcadık. Aynı zamanda tüm ara sokaklarda kaldırım ve tretuvarları da yeniledik. Yaya kaldırımlarında engelli vatandaşlarımızı da unutmadık.” dedi.
Bundan böyle her hafta Altındağ’ın bir mahallesinde bu çalışmayı gerçekleştireceklerini belirten Başkan Tiryaki, gelecek hafta da Çamlık Mahallesi’nde vatandaşların konforu için görev başında olacaklarını söyledi. Çalışmaları bizzat yerinde izlediğini de belirten Başkan Tiryaki, caddelerde asfalt bakım ve onarımı ile yaya kaldırımı bakım ve onarımı görevlerinin de Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacağını hatırlattı.