BAŞKAN OLAMAYACAKSIN

0
194

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “AKP yönetimi ile PKK işbirliği halindedir. Kimse kanın üzerinde oturamaz. ‘milletin önüne acıyı, kanı, gözyaşını koyacağız ve ondan sonra da ben başkan olacağım’ diyor. Sen başkan olamayacaksın kardeşim. Bu milletin kanında boğulacaksın sen kanında” diye konuştu.

Partisinin grup toplantısında konuşan CHP Genel Başkanı özetle şunları söyledi:
“Bütün vatandaşlarıma sesleniyorum. Türkiye’yi bu hale getiren, kan gölüne çeviren, terör örgütlerine açıkça yardım ve yataklık yapan bu partiye ne zaman kırmızı kart göstereceksiniz? Elinizi vicdanınıza koyun.
Düzen o kadar bozuldu ki bakın gazetelerin spor sayfalarında o kadar bozuldu ki düzen hakem kırmızı kart gösterirdi şimdi artık oyuncu kırmızı kart gösteriyor, düzen bu kadar bozuldu.
Adalet ve Kalkınma Partisinin Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, açık ve net itiraf ediyor, PKK 200 bin kilo bomba döşedi diyor.  Kimin sayesinde döşedi, herhalde benim sayemde değil. Adalet ve Kalkınma Partisi iktidarı bunlara izin verdi. Bombaları döşeyin arkadaşlar dedi. İstediğinizi yapın dedi. Kan ve gözyaşı olsun dedi, insanlar ölsün dedi, sonunda da ben çıkıp millete diyeceğim ki bak insanlar ölüyor beni başkan yap. Oynanan oyun budur. Herkes bunun farkına varsın. AKP yönetimi ile PKK işbirliği halindedir.

“KİMSE KANIN ÜZERİNDE OTURAMAZ”

Versinler mahkemeye, söyledim, vermezseniz namertsiniz. Hepsini ispat edeceğim.
Kimse kanın üzerinde oturamaz. Gözyaşının üzerinde kimse oturamaz. Kanı ve gözyaşını bir seçenek olarak milletin önüne koymayı asla kabul etmiyoruz.
Neden yardım ve yataklık diyorum.
PKK mahkemeler kurdu, sesleri çıkmadı. Vergi daireleri kurdu, sesleri çıkmadı. Askere alma daireleri kurdular, hükümet kanadından gene ses yok, trafik kontrolleri yaptılar, yine ses yok, şehirleri cephaneliğe dönüştürdüler, yine ses yok. Niye ses yok, tek nedenleri var, ‘milletin önüne acıyı, kanı, gözyaşını koyacağız ve ondan sonra da ben başkan olacağım’ diyor.

- Reklam -
- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz