Keçiören Belediyesi’nin her hafta farklı mahallelerde organize ettiği Yeşil Gün Projesi bu hafta Yayla Mahallesi’nde gerçekleştirdi.

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ile Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut’un katıldığı etkinlikte çevre temizliğine vurgu yapılırken, Keçiören Belediyesi’nin muhtarlarla işbirliği yaparak Yayla Mahallesi’nde 1 haftadır sürdürdüğü yoğun çalışmalarla da mahallenin eksikleri giderildi.

Keçiören Belediyesi’nin her hafta farklı mahallelerde sürdürdüğü Yeşil Gün Projesi bu hafta Yayla Mahallesi’nde Çevre Çiçekleri öğrencileri ve Yayla Mahallesi sakinlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. 300 kişilik personelle 1 hafta boyunca Yayla Mahallesi’ne çıkarma yapan Keçiören Belediyesi personelleri; peyzaj, yol asfaltlama, çevre düzenlemesi ve temizlik gibi çeşitli çalışmalarla mahallenin eksiklerini tamamladı. Etkinliğin son gününe Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut ve muhtarlar katıldı. Etkinlikte çocukların çevreye karşı bilinçlendirilmesi ve Keçiören’in temiz bir görünüme kavuşması için Başak Ak ile Bulut çocuklarla ve kadınlarla mıntıka temizliği yaptı.

FACEBOOK YORUMLARI

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.