Bana ‘Kaçtı’ demesinler diye ayrılmadım

0
11

Mustafa Cengiz, ibra edilmemesinin ardından neden görevde kaldığına ilişkin, “Bana kaçtı demesinler diye ayrılmadım” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Demirören Haber Ajansı’na (DHA) özel olarak açıkladığı gibi gündemlerinde seçim olmadığını yineleyen ve işlerine devam ettiklerini belirten Cengiz, “Biz buraya kazık çakmayacağız. Mahkeme eğer, ‘Seçime gideceksiniz ve Mustafa Cengiz olmayacak’ derse başım gözüm üstüne. Ne diyebilirim” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.

- Reklam -


Başkan Cengiz’in açıklamalarından satır başları şu şekilde:

“Bana kaçtı demesinler diye, ibra edilmediğim dönemde ayrılmadım”

“O dönemde en az 10 futbolcunun serbest kalma ihtimali vardı”

“Galatasaray benim sevdam”

“Benim gündemimde şu anda seçim yok”

“20 ayda 3’üncü kez seçime gideceğiz, insaf ya! Beni beğenmiyor olabilirsin ama kazık çakmayacağız. Yusuf Günay iki gündür hastanede, Abdurrahim Albayrak boynunu çeviremiyor”

“Divan Kurulu’na gitmememe neden olan görüşmeler var”

“Tüm taraftar gruplarına büyük saygı duyuyorum”

“Seçime gidelim, Mustafa Cengiz olmasın diyorlar. Ben buna da peki diyorum ama taraftarıma laf anlatamam, bunun için mücadele etmem gerek”

“Yarın eğer mahkeme derse ‘Seçime gideceksiniz, Mustafa Cengiz olmayacak’, başım gözüm üstüne. Ne diyebilirim? Tekrar tekrar ben de yoruldum. Galatasaray için hizmet etmeye çalışıyorum, mahkeme mahkeme koşturmak istemiyorum”

“Galatasaray bir raya girdi. Ben kimseyi kötüleme anlamında konuşmuyorum. Görevi devraldığımda transfer yasağı vardı, insanlar unuttu bunları. 2 yılda her şeyi unuttular”

“İbra edilmediğimiz o geceyi hiç unutmuyorum. Biz buraya kazık çakmadık. Fatih (Terim) hoca aradı, çok üzüntülüydü”

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz