Ana Sayfa Yaşam Haberleri Bakırköylüler 10 Kasım’da Anıtkabir’de olacak

Bakırköylüler 10 Kasım’da Anıtkabir’de olacak

-

Bakırköylüler, 9 Kasım’ı 10 Kasım’a bağlayan gece saat 00.00’da Anıtkabir’e hareket etmek üzere yola çıkacak.

Geziye katılmak isteyenler Bakırköy Belediyesi ek hizmet binasındaki, Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde kayıt yaptırabilecek.
Bakırköy Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün organizasyonuyla Bakırköylüler, 10 Kasım’da Atatürk’ü anmak için Anıtkabir’e gidecek. Geziye kayıtlar bugün itibarıyle başladı. Geziye katılmak isteyenler belediye ek hizmet binasındaki, Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde kayıt yaptırabilecek.
Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, Atatürk’ü minnet ve saygıyla andığını belirterek, “Bakırköylüler olarak gericiliğe, emperyalizme, hain işbirlikçilere rağmen kurarak bize emanet ettiği Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşatacağımızın sözünü vermek için Anıtkabir’e Atamızı anmaya gideceğiz. Bakırköylüler 9 Kasım’ı 10 Kasım’a bağlayan gece saat 00.00’dan hareketle Anıtkabir’e Atamızı anmaya gidecek. 7’den 77’ye içi Atatürk sevdasıyla dolu tüm Bakırköylüleri, Atamızı ziyarete bekliyorum” dedi

 

Bu Haberler Kaçmaz!

Ay dede hastalığına dikkat

Yüz ve göbek çevresinde yağlanma ile kendisini gösteren ve vücudun fazla kortizona maruz kalmasıyla ortaya çıkan Cushing Sendromu halk arasında ‘Ay dede’ sendromu olarak da biliniyor.