• Yaşam
  • Video
  • Haberler
Ana Sayfa Video Haber Bahar Candan, Bodrum'da sahne aldı!

Bahar Candan, Bodrum’da sahne aldı!

-

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde, ünlü çift Aslı Enver ve Murat Boz’un ayrılık haberlerinde adı geçen, son günlerin dikkat çeken ismi Bahar Candan sahne aldı.

Ünlü çiftin barışma haberini değerlendirdi

Bahar Candan kendisini dinlemeye gelen tatilcilere şarkılar söyledi. Enver ve Boz’un barışma haberinin ise kendisini ilgilendirmediğini söyledi.

Bir TV kanalında yayınlanan moda programındaki hareketleriyle dikkatleri çeken, ünlü çift Aslı Enver ve Murat Boz’un ayrılmasına yol açtığı iddiasıyla basında yer bulan Bahar Candan, şarkıcı performansıyla Bodrum gecelerinde boy gösterdi. Gümbet Barlar sokağındaki Pasha Clup’ta sahne alan Candan’ı, yerli ve yabancı yaklaşık 1000 kişi dinledi. Candan, sahneye ‘Dondurma Gibisin’ adlı şarkısını söyleyerek çıktı. Daha sonra Derya Uluğ’un ‘Canavar’ ve Edis’in ‘Dudak’ adlı parçalarını seslendirdi.

SAHNE ÖNCESİ SORULARI YANITLADI

Sahneye çıkmadan önce basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Candan, okulların tatil olmasıyla birlikte Bodrum’a geldiğini belirterek, “Burada her gün etkinliklerim olacak, şarkılarımı söyleyeceğim. Çok eğleneceğimizi düşünüyorum. Bugün hayatımın en mutlu günü diyebilirim” dedi. Çok yorucu bir süreçten çıktığını söyleyen Candan, “Çok yoruldum hem yarışma programı hem okulum hem de güzellik merkezimizdeki sorumluluklarım bayağı bir yoruldum diyebilirim. Ama zaten beni eğlenmek dinlendiriyor. Burada hem eğleneceğim hem dinleneceğim hem de tatil yapacağım. Bir de para biriktireceğim” dedi.

“BANA HAKSIZLIK YAPILDI”

- Reklam -

Ünlü çiftin ayrılığına neden olduğu yönündeki haberlerle ilgili de konuşan Candan, “Benim için talihsizlikti. Söylenebilecek her şey benim tarafımdan söylendi diye düşünüyorum. Bana haksızlık yapıldı” dedi. Aslı Enver ve Murat Boz’un tekrar barıştıkları hatırlatılan Candan, kendisini ilgilendirmediğini söyledi.

- Reklam -

Güncel Haberler

Danıştay’ın Son Kararı İle Naylon Fatura Yaygınlaşır Endişesi!

Vergi inceleme elemanları tarafından mükelleflerin defter ve belgelerin incelenmek için istemeleri halinde mükellefler vergi ödevleri gereği ibraz etmek zorundadırlar.

Türk tipi başkanlık sistemi

Özellikle yandaş basın, Tayyip Erdoğan için BAŞKAN sıfatını kullanmaya devam ediyor. Ben şahsen CUMHURBAŞKANI sıfatının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Bilgi çağı nedir?

Dünya gezegeninde yaşayan canlılar arasında hiç şüphe yoktur ki insan en gelişmiş türdür ve gezegendeki canlı türleri arasında piramidin en üst basamağında yer almaktadır.

Kefere Sarraf ve Eski Kudüs Kadısındaki Alacağı

1808 yılının Eylül ayı. İstanbul sarrâflarından (banker) bir gayrımüslim, eski Kudüs kadısı Paşmakçızâde Nâkid Efendi’ye verdiği 4.280 kuruş alacağını bir türlü tahsil edemiyordu.

Dünyaca ünlü modele dudak uçuklatan hediye

Dünyaca ünlü rapçi Travis Scott, geçtiğimiz gün 22'nci yaşını kutlayan sevgilisi Kylie Jenner'a dudak şeklinde bir kolye hediye etti.

Türkiye’nin son 119 yıllık istatistikleriyle deprem gerçeği

Türkiye'de son 119 yılda meydana gelen ve resmi kayıtlara göre 86 bin 456 kişinin hayatını kaybettiği depremler, yıkıcı etkiyi gözler önüne seriyor.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz