“Avrupa Arenası”nda dev randevu

127

Anadolu Efes Spor Kulübü, Turkish Airlines Euroleague Top 16 E Grubu’ndaki üçüncü maçında, Darüşşafaka Doğuş’u Avrupa arenası ‘nda ilk defa ağırlayacak.

Büyük heyecana sahne olacak karşılaşma, Anadolu Efes’in yeni partneri Adel’in basketbolseverlere yönelik özel etkinliklerine sahne olurken karşılaşma öncesinde başarılı oyuncu Thomas Heurtel de Darüşşafaka Doğuş mücadelesinin Euroleague’deki 100. maçı olması nedeniyle ödüllendirilecek.

15 Ocak 2016 Cuma günü saat 20.00’de başlayacak karşılaşma Abdi İpekçi Spor Salonu’nda oynanacak

Ev sahibi olduğu karşılaşmalarda yarattığı eğlenceli ve konforlu atmosferle basketbolseverlere maç deneyiminden fazlasını sunan Anadolu Efes Spor Kulübü’nün yeni partneri Adel tarafından kurgulanacak etkinlikler de taraftarların keyifli ve renkli dakikalar yaşamasını sağlayacak.

“Adel Renk Koridoru” ve ışık şovları karşılaşmaya renk katacak

Gençlerin ve çocukların yaşam boyu arkadaşı ve Anadolu Efes Spor Kulübü’nün yeni partneri Adel, Abdi İpekçi Spor Salonu’nda basketbolseverlere özel etkinliklere imza atarken, Anadolu Efes oyuncularının sahaya çıkış anı için kurulacak olan “Adel Renk Koridoru” ve ışık şovları da taraftarların heyecanını üst seviyeye taşıyacak.

Thomas Heurtel 100. kez sahaya çıkacak

Anadolu Efes Spor Kulübü’yle Darüşşafaka Doğuş’un ilk defa Euroleague’de karşılaşacağı maç, başarılı oyuncu Thomas Heurtel için de özel bir anlam ifade ediyor. Bugüne kadar Laboral Kutxa ve Anadolu Efes formalarıyla Euroleague’de mücadele eden Fransız oyuncu, Euroleague’deki 100. maçı için karşılaşma öncesinde ödüllendirilecek.

Öte yandan mücadelenin bilet fiyatları 9.00 TL ile 175.00 TL arasında değişiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here