Atletizm Federasyonu’nun 93. yıl dönümü kutlandı

109

Atletizm Federasyonu’nun 93. yıl dönümü kutlaması Atatürk Orman Çiftliği’nde bir restoranda gerçekleştirildi.Atletizm Federasyonu, kuruluşunun 93. yıl dönümünü personeli, Ankara’da ikamet eden koordinatör ve kurul üyeleri, eski federasyon başkanları ve Ankara il temsilcisi ile yardımcısının katılımları ile kutladı.
Kutlamaya, Spor Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya, Federasyon Başkanı Fatih Çintimar, Genel Sekreter Fahrettin Yıldız, Başkan Vekili Yasin Taş, Yönetim kurulu Üyesi Atıf Ala, eski federasyon başkanlarından Muharrem Dalkılıç, Mehmet Yurdadön ve Ankara İl Temsilcisi Mehmet Tümkan katıldı.
Günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapan Federasyon Başkanı Fatih Çintimar, “1922 yılında kurulan federasyonumuz bu 93 yıllık süreçte çok önemli faaliyetlere katılmış ve başarılı sonuçlar almanın yanı sıra, önemli organizasyonlara da ev sahipliği yapmıştır. Federasyonumuzun bugüne kadar katılmış ve organize etmiş olduğu faaliyetlerde alınmış olan önemli başarılar bizler için gurur vesilesi olmuştur. Bu nedenle, mensubu olmaktan büyük gurur duyduğum Atletizm camiamızın 93. yıl dönümünü canı gönülden kutluyorum” ifadelerin kullandı.