• Haberler
Ana Sayfa ASKİ Daire Başkanları Haymana’da incelemelerde bulundu
Array

ASKİ Daire Başkanları Haymana’da incelemelerde bulundu

-

ASKİ Genel Müdürlüğü daire başkanları Haymana’da bir dizi incelemede bulundu.

Tesisler ve İkmal Dairesi Başkanı Veli Doğan, Etüd, Planlama, Proje, Emlak ve İstimlâk Dairesi Başkanı Ahmet Yıldızdoğdu ve Su İnşaat Dairesi Başkanı Ayhan Taşkın yaptıkları incelemelerin ardından ASKİ Haymana Bölge Müdürü Suat Durukan ile beraber Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut’u ziyaret ettiler.  Ziyarette AK Parti Haymana İlçe Başkanı Rüstem Kandemir de yer aldı.

Görüşmede merkez içme suyu hattının imalatı denetimi ve Başdeğirmen su kaynağında yapılacak iyileştirme çalışmalarının tespiti konuları görüşüldü.

Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut yaklaşık 60 yıl önce yapılan merkez içme suyu hattının yenilenmesinin önemine değinerek  “İçme suyu hattımızın çalışmaları başladı. En kısa sürede biteceğini umut ediyoruz. Haymanamızın esasında su problemi yok, içme suyu hattı problemi vardı o da bu yenileme çalışmasıyla çözülmüş oluyor. Başdeğirmen su depomuzda yapılacak iyileştirme çalışmaları da ayrıca memnuniyet verici. ASKİ yetkililerine bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

- Reklam -

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

Danıştay’ın Son Kararı İle Naylon Fatura Yaygınlaşır Endişesi!

Vergi inceleme elemanları tarafından mükelleflerin defter ve belgelerin incelenmek için istemeleri halinde mükellefler vergi ödevleri gereği ibraz etmek zorundadırlar.

Türk tipi başkanlık sistemi

Özellikle yandaş basın, Tayyip Erdoğan için BAŞKAN sıfatını kullanmaya devam ediyor. Ben şahsen CUMHURBAŞKANI sıfatının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Bilgi çağı nedir?

Dünya gezegeninde yaşayan canlılar arasında hiç şüphe yoktur ki insan en gelişmiş türdür ve gezegendeki canlı türleri arasında piramidin en üst basamağında yer almaktadır.

Kefere Sarraf ve Eski Kudüs Kadısındaki Alacağı

1808 yılının Eylül ayı. İstanbul sarrâflarından (banker) bir gayrımüslim, eski Kudüs kadısı Paşmakçızâde Nâkid Efendi’ye verdiği 4.280 kuruş alacağını bir türlü tahsil edemiyordu.

Dünyaca ünlü modele dudak uçuklatan hediye

Dünyaca ünlü rapçi Travis Scott, geçtiğimiz gün 22'nci yaşını kutlayan sevgilisi Kylie Jenner'a dudak şeklinde bir kolye hediye etti.

Türkiye’nin son 119 yıllık istatistikleriyle deprem gerçeği

Türkiye'de son 119 yılda meydana gelen ve resmi kayıtlara göre 86 bin 456 kişinin hayatını kaybettiği depremler, yıkıcı etkiyi gözler önüne seriyor.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz