Aşka Meylim Senin Yüzünden sahnelendi

0
368

Birbirinden değerli sanatçı ve oyunları vatandaşlarla buluşturarak tiyatro fırtınası estiren Yenimahalle Belediyesi’nde perde bu kez de “’Aşka Olan Meylim Senin Yüzünden” adlı tiyatro oyunu ile açıldı. Ünlü oyuncu Kayra Şenocak’ın yazıp yönettiği, usta oyuncuları aynı sahnede buluşturan iki perdelik komedi oyunu, tiyatro severleri kırdı geçirdi.
Yenimahalle Belediyesi 50’nci Yıl Dört Mevsim Tiyatro Salonu’nda ücretsiz olarak sahnelenen oyunu, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve çok sayıda Yenimahalleli izledi.
Evlilik hayatını esprili bir bakış
İstanbul Komedi Tiyatrosu’nun tiyatro severlerin beğenisine sunduğu oyun, izleyenlerden tam puan alırken, oyuncular Kayra Şenocak, Hande Katipoğlu, Fatoş Kabasakal ve İrfan Kangı performansıyla büyüledi.
Evlilik öncesi ve sonrasında kadın ve erkek ilişkilerini esprili bir şekilde sahneye aktaran oyuncular, vatandaşlara kahkaha dolu bir akşam yaşattı.
Çiftlerin evlilikten sonraki değişim süreçlerini ve bu değişimle beraber ortaya çıkan sorunları ele alan oyunda izleyiciler, kendi hayatlarından da parçalar buldu.
“Tiyatro günleri devam edecek”
Yenimahallelilere unutulmaz bir akşam yaşatan oyuncular, uzun süre ayakta alkışlandı. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar da oyuncuları tek tek tebrik ederek “Yenimahalle’de tiyatro günleri tüm hızıyla devam ediyor. Beğenilen tiyatro oyunlarını sizlerle buluşturmak için çalışıyoruz. Belediye olarak sanata ve sanatçıya sahip çıkıyoruz. Çıkmaya da devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz