Ankaragücü’nden Taşdelen’e ziyaret

0
192
- Reklam -

Alper Taşdelen: “Ankara’nın en büyük markası Ankaragücü’dür. Bu markayı hepimizin desteklemesi gerekir”

Ankaragücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’i makamında ziyaret etti.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırladı. Samimi bir ortamda geçen ziyarete, Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli de katıldı.

- Reklam -

Ziyarette, Ankaragücü Spor Kulübü ile ilgili bilgiler aktaran Mehmet Yiğiner, hatıra bileti kampanyasına bin bilet alarak Ankaragücü’ne destek oldukları için Taşdelen ve Dereli’ye teşekkür etti.

Ankaralı işadamları ile belediye başkanlarına destek çağrısında bulunan Yiğiner, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’den ise özellikle altyapı çalışmalarının yapılabileceği spor alanları konusunda destek istedi.

Ankaragücü’nden Taşdelen’e ziyaret

TAŞDELEN: “SPORU VE SPORCUYU DESTEKLİYORUZ”

Ankaragücü Başkanı ile yöneticilerinin ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirten Alper Taşdelen, Çankaya Belediyesinin gençlere ve spora verdiği önemden söz etti. Yüzme havuzlarından spor temalı parklara kadar birçok projenin kısa süre içinde tamamlanarak halkın hizmetine sunulacağını belirten Taşdelen, sporun ve sporcuların desteklenmesi gerektiğini ifade etti.

Taşdelen, statta izlediği ilk futbol müsabakasının 8 yaşındayken götürüldüğü Ankaragücü maçı olduğunu da belirterek, “Ankaragücü’nü yeniden Süper Lig’de görmek isterim” dedi.

Taşdelen konuşmasını; “Ankara’nın en büyük markası Ankaragücü’dür. Bu markayı hepimizin desteklemesi gerekir. Biz de, Çankaya Belediyesi olarak gerekli desteği vermeye hazırız” şeklinde konuştu.

Ziyaretin sonunda Ankaragücü Başkanı, Taşdelen’e ve Dereli’ye Ankaragücü forması ile atkısını armağan etti.

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz