Erzurum’da, teknik direktör Aykan Atik yönetiminde hazırlıklarını sürdüren Ankaragücü’nde çalışmalar son sürat devam ediyor.

Çeşitli idman şekilleri ile antrenmanlara renk ve heyecan katan sarı-lacivertli takımın teknik ekibinin, kaleciler için hazırladığı özel çalışmalar ilgi gördü.

Kaleci antrenörü Alper Acar eşliğinde çalışan file bekçileri Korcan Çelikay, Yiğit Kafkasyalı ve Furkan Bekleviç’in korsan göz bandı  takmalarıyla yaptıkları çalışmaların, kalecilerin gelişiminde oldukça etkili olduğu öğrenildi. Tek gözü kapalı şekilde yapılan antrenmanların amacının, reaksiyon ve algılama gücünü en üst seviyeye çıkarmak olduğu belirtildi.

Çalışmalardan duydukları memnuniyetlerini dile getiren Ankaragücü’nün file bekçileri, bu sayede hem eğlendiklerini hem de sıkı bir antrenman geçirdiklerini söylediler.

 2,5 sezondur Ankaragücü’nde başarı ile file bekçiliği yapan Korcan Çelikay’ın ağabeylik yaptığı kaleci kadrosunda, alt yapıdan gelen 21 yaşındaki Yiğit Kafkasyalı ve 20 yaşındaki Furkan Bekleviç bulunurken, bu genç oyuncuların kaleyi kapmak için büyük bir hırs ve gayretle çalıştıkları gözleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz