Ankaragücü sezonu iddialı açtı

130

Yeni sezon çalışmaları için start veren sarı lacivertliler sezonun ilk antrenmanına ısınma hareketleri ile başladı. Yaz tatilini tamamlayan futbolcular Kondisyon kazandırma amacıyla başlayan çalışmalarda, aerobik hareketlerinin ardından, Core idmanı ile çalışmayı bitirdi.
Antrenman öncesi basın mensupların açıklama yapan teknik direktör Aykan Atik, “21 oyuncu ile ilk antrenmanını gerçekleştiriyoruz, oyuncularımızla toplantılar yaparak yeni sezonun hazırlıkları ile ilgili bilgiler verdik” dedi.
İlk iki hafta Beştepe Tesislerimizde çalışmalarını sürdüreceklerini vurgulayan Aykan Atik,” İlk etap kampını da Bolu’da gerçekleştireceğiz” dedi.
“2015-2016 sezonunu inşallah Ankaragücü’müze hayırlı olacaktır” diyen teknik direktör Aykan Atik, “Ankaragücü özlediği günlere kavuşacaktır. Ben ve ekibim oyuncu kadromuzla birlikte Ankaragücü’ne yakışır sonuçlar almak için çok çalışacağız. Şu an itibari ile sakatlığı devam eden oyuncumuz yok. Geçen sezon sakatlığı dolayısıyla oynayamayan Onur Atasayar’ın durumu da gayet iyi.Bu sezon yer alacağımız grupta geçen yıl mücadele ettiğimiz altı takım yer alıyor. PTT 1. Lig’den düşen Manisaspor ve Bucaspor da bizim grupta.