Ankara’da Bodrum gecesi

113

Karnaval gibi gece Sosyete Ankara’da buluştu

Ankara’nın önde gelen iş adamlarından Salih Bezci ve oğlu Efe Bezci’nin ev sahipliğinde düzenlenen özel bir gecede Ankara ve İstanbul cemiyet hayatının önemli isimleri bir araya geldi.

Sosyete Ankara’da buluştu

 

Bodrum’da Küçükbük Koyu’dna yapılacak olan ve Bodrum’un en büyük ve sofistike gayrimenkul yatırımı The BO Viera adlı projenin lansmanı olan gece, başkentin önemli AVM’lerinden biri olan Panora AVM içinde düzenlendi. Dünyanın en pahalı ve prestijli otomobillerinden biri olan Rolls Royce’un da en yeni modellerini sunduğu geceye iş dünyası ve cemiyet hayatından yaklaşık 700 misafir katılarak büyük ilgi gösterdi.

Ukrayna’dan özel grup geldi

“Bodrum Gecesi”ne dönüşen davette dört kadın sanatçıdan oluşan ve geçtiğimz yıl Ukrayna’nın “O Ses Ukrayna” yarışmasının da finalisti olan Ukrayna’nın en ünlü gruplarından Ultramarine Girls Band performansları ile geceye renk kattı. Ukraynalı müzik grubunun elemanları sahnede şarkı söylerken cep telefonlarıyla da selfie yaptılar. Erdem Kınay&Twins ise sahne performansıyla kendisini dinleyen konuklara keyifli anlar yaşattı.

BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci
ev sahipliğinde gerçekleşen lansman davetine Rolls Royce Motor Cars Marka Direktörü Hilal Aysal’ın yanı sıra iş, sanat ve cemiyet dünyasından Emine Ersan, Sarp-Eda Evliyagil, Adnan Beker, Aysel Akçay, Begüm Akış, Berkan Baykam, Selçuk Mungan, Canan Gökler, Damla-Etkin Perçiner, Dide-Barış Özçelik, Elif-Cem Duman, Ender-Bahadır Gültekin, Fatma Kiriş, Serkan Kosif, Gonca Güzeloğlu, Handan-Murat Akyol, Hande-Murat Erkütük, Hülya Topçuoğlu Kural-Faik Kural, İlknur Demir, Neslihan Aktepe, Nilüfer Şensöz, Ömer İçkale, Sinem Aydın, Tolga Çelik gibi isimler katıldılar.