Anadolu Medyası Marmaris’te buluşuyor

0
208

Marmaris Belediyesi’nin basın meslek örgütlerinin katkılarıyla düzenlediği yerel medya çalıştayı,  27-29 Nisan günlerinde marmaris’te gerçekleştirilecek. 38 kentten 400’e yakın gazetecinin bir araya gelecek.

Marmaris Belediyesi, yerel basının artan öneminden yola çıkarak, Anadolu medyasının sorunlarının da masaya yatırılacağı bir medya çalıştayı düzenliyor. ‘Anadolu Medya Buluşması’ isimli yerel medya çalıştayı için 38 kentten 400’e yakın gazeteci bir araya geliyor. 3 gün sürecek ve CHP’nin gazeteci kökenli kurmaylarının da hazır bulunacağı etkinliğin Pazar günkü bölümünde, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Anadolu basın temsilcilerinin sorularını cevaplandıracak.

Pazar günü yapılacak oturumda ise Duayen Gazeteci Orhan Uğuroğlu’nun koordinatörlüğünde gazeteciler CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na sorular yöneltecek.

Marmaris Belediyesinin yaptığı açıklamaya göre, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Medya Komisyonu Başkanı Tuncay Özkan  başta olmak üzere Atilla Sertel, Barış Yarkadaş, Mustafa Balbay, Utku Çakırözer  takip edeceği etkinliğe, Pazar günü CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu da dahil olacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz