Ankara’nın, Türkiye’nin ve hatta dünyanın büyük ilgisini çeken Altınköy Açık Hava Müzesi, internet yazarlarının da büyük beğenisini topluyor. Altınköy’e ve düzenlenen yaz etkinliklerine büyük ilgi gösteren internet yazarlarının, Altınköy hakkında yazdıkları değerlendirmeler sanal dünyada büyük ilgi görüyor.
Altınköy Ankara’da çocukla gezilebilecek en uygun yerler arasında gösterildi
İkiz kızlarıyla gerçekleştirdikleri geziler ve katıldıkları etkinliklerle sanal dünyada pek çok takipçisi bulunan Ayşegül Aygün de, Altınköy’e ilgisiz kalamayan internet yazarları arasında yerini aldı. Kızları Deniz ve Zeynep ile bir gününü Altınköy’de geçiren Aygün, Altınköy hakkındaki değerlendirmelerini ve yaşadıklarını www.ankaraetkinlik.com isimli sitesinde paylaştı. Kısa sürede yüzlerce kişi tarafından okunan ve paylaşılan yazı, Altınköy’ün hayran kitlesini de artırdı.
“Ankara açısından çok büyük bir kazanç…”
Ankara’da böyle bir mekanın olmasının Ankara açısından çok büyük bir kazanç olduğunu söyleyen Aygün, “Dünyada bazı ülkelerde örneklerinin olduğunu bildiğim bu tarz bir açık hava müzesinin artık Ankara’da da olduğunu bilmek gerçekten çok sevindirici… Burası özellikle çocuklar için bir cennet…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz