Altındağ’da tercih desteğine yoğun ilgi

0
2
- Reklam -

Altındağ Belediyesi’nin üniversiteye girecek gençler için başlattığı “ Tercih danışmanlığı” hizmeti, Altındağlı gençlerden büyük ilgi gördü. Altındağlı gençler, Ali Ersoy ve Karapürçek semt kütüphanelerine koştu.  

Her alanda Altındağlı gençlerin yanında olan Altındağ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) giren üniversite adaylarına “Tercih Rehberlik Desteği” hizmeti vermeye başladı. Uzmanlar tarafından verilen tercih danışmanlık hizmeti, sınav maratonunda ter döken Altındağlı gençler ve ailelerinden büyük ilgi gördü. Hayallerine giden yolda en doğru tercihi yapmak isteyen Altındağlı gençler, uzman rehberlerden destek almaya koştu. 

RANDEVU ŞART 

- Reklam -

Ücretsiz tercih danışmanlığı 6-11 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. Tercih danışmanlık hizmeti için, Ali Ersoy ve Karapürçek semt kütüphanelerine başvuru yapmak gerekiyor. Uzman rehberler, YKS tercihi yapmakta zorlanan ya da destek ihtiyacı hisseden adaylara yardımcı oluyor. Danışmanlık hizmetinden faydalanmak için randevu almak şart… Randevu almak için, Karapürçek Kütüphanesi’ni 0 312 377 02 33, Ali Ersoy Kütüphanesi’ni ise 0 312 351 14 46 numaralı telefondan aramak yeterli…

- Reklam -