Ana Sayfa Spor Gündemi ve Haberleri 'Altın kız' yine Manisalıları gururlandırdı

‘Altın kız’ yine Manisalıları gururlandırdı

-

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un altın kızı Ayşe Begüm Onbaşı, Portekiz’in Cantanhe kentinde düzenlenen Aerobik Jimnastik Dünya Kupası’nda ‘Büyükler Tek Kadınlar Kategorisi’nde 20 bin 700 puan alarak birinci oldu.

İlk kez yarıştığı büyükler kategorisinde Dünya Kupası birincisi olan Onbaşı yine Manisalıların göğsünü kabarttı. Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Gökmen Aytaç, “Şampiyon sporcumuz Ayşe Begüm Onbaşı, Portekiz’de düzenlenen Aerobik Jimnastik Dünya Kupası’nda Büyükler Tek Kadınlar Kategorisi’nde ilk kez yarıştı. Dünya kupası birincisi olarak bir kez daha gururumuz oldu. Başarılı sporcumuz Ayşe Begüm Onbaşı ile bu başarıda büyük emekleri olan Milli Takım Antrenörü Mehmet Ali Ekin ve kulüp antrenörümüz Yasin Talay’ı kutluyoruz. Spora ve sporcuya büyük destek veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün de bu başarılarda payı çok büyük” diye konuştu.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Haberler Kaçmaz!

Çipras: Kim Rumların haklarını ihlal ederse, bu sonuçlar doğuracaktır

Her kim Yunanistan ve Kıbrıs’ın (Rumların) haklarını ihlal ederse bu sonuçlar doğuracaktır. Öte yandan her halükarda bunun bedeli ciddi olacaktır, çünkü biz egemenlik haklarımızı müdafaa etmekte kararlıyız

Yoksulluk kanser nedeni