• Spor
  • Haberler
Ana Sayfa Spor Gündemi ve Haberleri 'Altın kız' yine Manisalıları gururlandırdı

‘Altın kız’ yine Manisalıları gururlandırdı

-

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un altın kızı Ayşe Begüm Onbaşı, Portekiz’in Cantanhe kentinde düzenlenen Aerobik Jimnastik Dünya Kupası’nda ‘Büyükler Tek Kadınlar Kategorisi’nde 20 bin 700 puan alarak birinci oldu.

İlk kez yarıştığı büyükler kategorisinde Dünya Kupası birincisi olan Onbaşı yine Manisalıların göğsünü kabarttı. Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Gökmen Aytaç, “Şampiyon sporcumuz Ayşe Begüm Onbaşı, Portekiz’de düzenlenen Aerobik Jimnastik Dünya Kupası’nda Büyükler Tek Kadınlar Kategorisi’nde ilk kez yarıştı. Dünya kupası birincisi olarak bir kez daha gururumuz oldu. Başarılı sporcumuz Ayşe Begüm Onbaşı ile bu başarıda büyük emekleri olan Milli Takım Antrenörü Mehmet Ali Ekin ve kulüp antrenörümüz Yasin Talay’ı kutluyoruz. Spora ve sporcuya büyük destek veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün de bu başarılarda payı çok büyük” diye konuştu.

- Reklam -

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

İdlib, Dolar ve Ekonomi

Son günlerdeki gelişmeler baş döndürücü şekilde devam ediyor.

Sıkı para politikasının sonu mu?

İktidar tarafından açıklanan son kararlar bende iktidarın sıkı para politikaları uygulamasından vazgeçtiği ya da vazgeçmek zorunda kaldığı izlenimini doğuruyor.

Aselsan’dan tarihi sipariş rekoru

ASELSAN'ın bakiye sipariş tutarı 10,2 milyar doları aşarak tarihi zirve seviyesine ulaştı.

Kıkırdak hasarı olan hastalara nakil umudu

Karaciğer ve böbrek nakillerinde olduğu gibi organlarını bağışlayan donörün kıkırdağı, ihtiyacı olan hastalara nakledilebiliyor.

Anne adayları hazır gıdalardan uzak durmalı

Memorial Kayseri Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nden Doç. Dr. Semih Zeki Uludağ, tüp bebek sürecindeki anne adaylarına beslenme konusunda uyarılarda bulundu.

Başkent’te rögar kapakları yenileniyor

ASKİ Genel Müdürlüğü, Başkent’in bulvar, cadde ve sokaklarında bulunan kanalizasyon baca kapaklarını (rögar) yeni tasarım rögar kapaklarıyla değiştirmeye başladı.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz