• Haberler
Ana Sayfa Magazin Haberleri Alişan Muradına erdi

Alişan Muradına erdi

Türkücü Alişan, cumartesi günü evlenme teklifi ettiği sevgilisi Buse Varol'la dün akşam nişanlandı. Nişandan ilk fotoğrafları Ece Erken paylaştı.

-

Alişan Tuzlu kahveyi Buse Varol’un elinden içti

Türkücü Alişan, cumartesi günü evlenme teklifi ettiği sevgilisi Buse Varol’la dün akşam nişanlandı. Nişandan ilk fotoğrafları Ece Erken paylaştı.

Kız isteme merasiminde sevgilisi Buse Varol’un ikram ettiği tuzlu kahveyi içen Alişan’ın zor anlarının videosunu da Çağla Şıkel paylaştı. İkilinin karşılıklı oynaması da geceye damga vurdu.

Geçen Eylül ayında Esra Erol’un kardeşi Eda Erol’dan ayrılan türkücü Alişan, sevgilisi Buse Varol’la nişanlandı. Nişanda çekilen fotoğrafları, Alişan’ın arkadaşı sunucu Ece Erken Instagram hesabından paylaştı.

Alişan
Alişan

BUSE VAROL KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

- Reklam -

Buse Varol, 1990 yılında Manisa’da dünyaya geldiç Lisans eğitimini Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümü’nde tamamlamış ardından uzunca bir süre dershanelerde öğretmenlik yaptı. Ailesinden ayrı yaşayan oyuncu bir erkek kardeşe sahip.

Buse Varol, kuzenlerinin destekleri ile 2012 yılında düzenlenen Miss Turkey Güzellik yarışmasına katılmış ve yarışma sonucunda uzun bir süre modellik yapmıştır.

Modelliğin sonucunda tanınmaya başlayan Buse Varol oyunculuk teklifleri almaya başladı. Teklifleri değerlendiren Buse Varol, modelliği bırakarak oyunculuk kariyerine ilk adımı attı. İlk dizisi 2013 yılında yayınlanan Tozlu Yollar adlı oldu. Bu dizi de Şerife adlı karaktere canlandıran Buse Varol ardından Arka Sokaklar adlı diziden teklif aldı ve 2 yıl boyunca burada Yasemin karakterini canlandırdı.

- Reklam -

Güncel Haberler

İdlib, Dolar ve Ekonomi

Son günlerdeki gelişmeler baş döndürücü şekilde devam ediyor.

Sıkı para politikasının sonu mu?

İktidar tarafından açıklanan son kararlar bende iktidarın sıkı para politikaları uygulamasından vazgeçtiği ya da vazgeçmek zorunda kaldığı izlenimini doğuruyor.

Aselsan’dan tarihi sipariş rekoru

ASELSAN'ın bakiye sipariş tutarı 10,2 milyar doları aşarak tarihi zirve seviyesine ulaştı.

Kıkırdak hasarı olan hastalara nakil umudu

Karaciğer ve böbrek nakillerinde olduğu gibi organlarını bağışlayan donörün kıkırdağı, ihtiyacı olan hastalara nakledilebiliyor.

Anne adayları hazır gıdalardan uzak durmalı

Memorial Kayseri Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nden Doç. Dr. Semih Zeki Uludağ, tüp bebek sürecindeki anne adaylarına beslenme konusunda uyarılarda bulundu.

Başkent’te rögar kapakları yenileniyor

ASKİ Genel Müdürlüğü, Başkent’in bulvar, cadde ve sokaklarında bulunan kanalizasyon baca kapaklarını (rögar) yeni tasarım rögar kapaklarıyla değiştirmeye başladı.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz