Alınan 1 puan kötü değil

0
134
- Reklam -

Alınan 1 puanın değerli olduğunu belirten Taşdemir, “Kazansaydık avantajımızı çok yukarıya taşıyacaktık. Kaybetseydik de sıkıntı olabilirdi. 3 puan fark varken Gümüşhane ile ikili averajımızın kötü olması nedeniyle problem çıkma tehlikesi vardı, bugünkü 1 puan şampiyonluk yolunda iyi oldu. “ dedi.

Taşdemir, Bugün üzüldüğüm tek taraf, stadyumu dolduran taraftarlara galibiyet hediye edememek. Gittiğimiz yolda, avantajımızı sağlamlaştırmak istiyorduk ama olmadı. Yalnız son 5 haftaya 4 puan farkla girmek de önemli.

Bugün çok farklı da kazanabilirdik, golü yedikten sonra devreye 3-1 mağlubiyetle de gidebilirdik. Gol pozisyonu yüksek ama gol kısırlığı olan bir maç oldu.diye konuştu.

- Reklam -

Hafta sonu Bugsaşspor karşısında alınacak 3 puanın şampiyonluk yolunu açabileceğini vurgulayan Taşdemir, “Lig 5 haftaya sıkıştı. Önümüzdeki hafta, şampiyonluğa oynayan iki ekip de düşmemeye oynayan takımlarla oynayacak.

Fikstür avantajımız var diyebiliriz ama, maçlar zorlu geçecek. Hafta sonu oynayacağımız Bugsaş karşısında galip geldiğimiz takdirde gittiğimiz yolu perçinlemiş oluruz” ifadelerini kullandı.

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz