AK Parti İzmir teşkilatı büyük kongre için Ankara’ya gidiyor

0
5
- Reklam -

Fırat AKAY/ İZMİR (DHA)- AK Parti İzmir teşkilatı, yarın Ankara’da gerçekleştirilecek 7’nci Olağan Büyük Kongre’ye katılmak üzere bu akşam otobüslerle Başkent’e doğru yola çıkacak.
AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nın koordinasyonunda, tüm il yöneticileri, ana kademe, kadın ve gençlik kolları, ilçe başkan ve yöneticileri ile delegeler, çok sayıda otobüsle yarın Ankara Spor Salonu’nda yapılacak 7’nci Olağan Büyük Kongre’ye katılmak üzere hazırlıklarını tamamladı. AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, sloganı, ‘Türkiye için güven ve istikrar’ olan büyük kongrenin önemli bir milat olacağını belirterek, tam kadro ve büyük bir coşkuyla yola çıkacaklarını söyledi.
‘AK PARTİ VAAT DEĞİL, İCRAAT PARTİSİDİR’
Büyük kongrede, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 hedeflerine yönelik bir yol haritası açıklayacağına dikkat çeken Sürekli, “Heyecanımız da hedeflerimiz gibi büyük. 19 yıldır milletin ve hizmetin partisi olarak yoluna tavizsiz devam eden partimiz, 7’nci Olağan Büyük Kongre’de de yine geleceğe dönecek. Bizler de bu davanın gönüllüleri olarak bu büyük coşkuyu ve tarihi günü yaşayacağız. İzmir’den büyük umutlarla yola çıkıyoruz ve 2023 yol haritamızla geri döneceğiz. Bu kongre, ülkemiz hatta dünyaya yön verecek önemli kararların işaret edileceği tarihi bir platform olacak ve biz de liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında olacağız. Davasından ve yolundan asla sapmayan partimiz, milletimizin de inanç ve desteği ile güçlenerek yoluna devam edecektir. Büyük kongremiz bu yenilenme sürecinin vizyonunu ortaya koyacak ve hep birlikte yolumuza devam edeceğiz. AK Parti vaatlerin değil, icraatların partisidir. Bu hep böyleydi, bundan sonra da böyle olacak. Milletinin hizmetkarlığından ödün vermeyecek, büyüyen ve güçlenen Türkiye’nin tesisi için çalışmayı sürdüreceğiz. Bu yolda önemli bir mihenk taşı olacağına inandığımız büyük kongremizin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

FOTOĞRAFLI

- Reklam -

 

 

- Reklam -