• Haberler
Ana Sayfa Kültür-Sanat Haberleri Adana'da minik balerinlerin gösterisi beğenildi

Adana’da minik balerinlerin gösterisi beğenildi

-

VERONİKA Arman Adana Bale Merkezi’nde eğitim gören öğrenciler, hazırladıkları ‘Yıl Sonu Resitali‘ ile izleyicilere unutulmaz bir gösteri sundu.

Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi’nde dün akşam düzenlenen resital öncesinde Yeliz Arman’ın sunumuyla slayt gösterisi yapıldı. Düzenlenen resitale, Hürriyet Gazetesi yazarı Ayşe Arman’ın yanı sıra veliler ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Veronika Arman ve Sibel Şahin’in düzenleme ve kostüm tasarımını yaptığı resitalin ilk bölümünde 4,5- 5 yaş, 6-8 yaş ve 7-15 yaş grupları gösterilerini sundu. Öğrenciler, dans gösterileriyle beğeni topladı. Katılımcılar, genç balerinleri uzun süre alkışladı.

Bu arada, Hindistan’dan gelen Amith Kumar ve Arushi Nigam da sahne aldı. Resitalin son bölümünde ise bale öğrencileri, eğitmenleri Veronika Arman ve Sibel Şahin ile birlikte, ‘Memleketim’ şarkısını söyledi.

- Reklam -

Güncel Haberler

Makam odasında çiftleşmeye izin veren bakan

Bugün köşemi çok duygulandığım gerçek bir yaşam hikayesine ayırdım.

Emlak piyasasında kriz

TÜİK’in açıkladığı verilere göre Türkiye'de 2019 Temmuz ayında sadece 102.236 adet konut satıldı

Mamak, Ankaralıya depremi hatırlattı

Sabah ezanının üzerinden üç beş dakika geçmişti. O anda algılayamadığınız bir sarsıntı önce bacaklarınıza sonra da tüm bedeninize yayıldığında bir rahatsızlık geçirdiğinizi düşünüyorsunuz.

Kampanya başladı

Politika faizini % 4.25 indiren merkez bankası, ticari bankaların kredi musluklarını açmasını ve parasal genişleme ile ekonomiyi canlandırma ve talepte artış beklentisindeydi.

YPG’li teröristlerin sınır hattındaki hareketliği görüntülendi

Mardin'in Nusaybin ilçesinin karşısında bulunan Suriye'nin Kamışlı kentinde YPG'li teröristlerin sınır hattındaki hareketliği görüntülendi.

Yabancılara konut satışları yedi ayda yüzde 64.5 arttı

Türkiye’de yılın ilk yedi ayında yabancılara yapılan konut satışları, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 64.5 artışla 14 bin 674 düzeyinden 24 bin 144 adete yükseldi.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz