ABD ve Kanada’ya kargo gönderilerinde yüzde 40 indirim

0
2

İSTANBUL, (DHA)- Yurtiçi Kargo, 1 Temmuz’da başlattığı ‘Amerika Kampanyası’ ile ABD ve Kanada gönderilerini yüzde 40 indirimle taşıyacağını duyurdu.

Yurtiçi Kargo, yurt dışı gönderileri için düzenlediği indirim kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Buna göre şirket, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’ya yapılacak olan gönderileri yüzde 40 oranında indirimli taşıyacak.

- Reklam -

Tüm yurt dışı gönderilerinde müşterilerine yüzde 25 oranında indirim yaptığını kaydeden Yurtiçi Kargo, Almanya gönderilerinde ise müşterilerine yüzde 40 indirim sunuyor. 1 Temmuz-31 Aralık tarihlerinde geçerli olacak yeni indirim kampanyası ile şirket, ABD ve Kanada gönderilerini de yüzde 40 indirimli taşıyacak.

“YURTİÇİ KARGO UYGULAMASINI KULLANANLARA YÜZDE 30 İNDİRİM”

Yurtiçi Kargo, mobil uygulamasını indiren tüm müşterilerine yüzde 30 indirim sunarken, 12.00 ile 15.00 saatleri arasında şube ve acentelerine gelen müşterilerine de yüzde 20 oranında indirim sağladığını belirtti.

YEREL ÜRETİCİYE DESTEK

Yerel esnaflar, Yurtiçi Kargo’da aktif olarak 70’ten fazla kampanyadan yararlanabiliyor. Her bölge için farklı bir kampanya düzenleyen şirket, bu sayede sözleşme yapabilecek büyüklüğe sahip olmayan esnafların da uygun fiyatlarla kargo gönderebilmesine yardımcı oluyor.

- Reklam -