21 kilo verdi setlere hazır

84

Meslektaşı Timur Acar’la evliliğini bebekle taçlandıran Eda Özerkan, hamilelik kilolarından kısa sürede kurtuldu. Doğumdan sonra tam 21 kilo veren ünlü oyuncu şimdilerde setlere dönmeye hazırlanıyor.

Bir dönemin fenomen dizisi “Aşk-ı Memnu”da canlandırdığı Elif karakteriyle yıldızı parlayan Eda Özerkan, başarılı oyunculuğunu daha sonra “Kertenkele” dizisinde üstlendiği Selin rolünde sergilemiş ve o projede hayatının aşkını da bulmuştu. “Kertenkele”nin başrol oyuncusu Timur Acar’la nikâh masasına oturan Özerkan, geçtiğimiz ağustos ayında da anne oldu ve bir kız bebek dünyaya getirdi.

ŞİMDİ İŞ ZAMANI

Hamilelik kilolarından kısa sürede kurtulan Eda Özerkan, bu süreçte tam 21 kilo verdi. Doğum sonrası düzgün fiziğiyle görenleri şaşırtan güzel oyuncu, fazla kilolarını düzenli spor yaparak ve beslenmesine çok dikkat ederek verdiğini söyledi. Mutlu aile yaşamı ve sağlıklı yaşam tarzıyla sevenlerine örnek olan Özerkan oyuncu, şimdilerde setlere dönme hazırlığında. Aldığı teklifleri değerlendiren oyuncu, yakında yeni bir projeyle yeniden seyircilerin karşısında olacak.