14 Şubat Sevgililer Günü’nde buz pistinde evet

0
483
- Reklam -

Nikah tarihini özel bir güne denk getirmek isteyen Mamaklı onlarca çift 14 Şubat Sevgililer Günü’nde nikah masasına oturdu.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde 50 çiftin nikahının kıyıldığı Mamak’ta çiftler mutluluğa evet dedi. Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Nata Vega Alışveriş Merkezi’nde özel nikahını kıymak isteyen Hümeyra Köse ve Yasin Kulaksız’ın nikahını kıydı.

Alışveriş merkezi içerisinde bulunan buz pisti üzerinde gerçekleştirilen nikah töreninde çiftlerin nikahını kıyan Akgül, “Geçen yıl burada akvaryumda bir çiftimizin nikahını kıymıştık.

- Reklam -
Mutluluğa buz pistinde evet

Bu yıl bir başka çiftimizin mutluluğuna buz pistinde ortak oluyoruz. Sevginizin, saygınızın yılın 365 günü devam etmesini diliyorum” dedi. Damada cumhuriyet altını takan Akgül, evlilik cüzdanını geline verdi.

Akgül, heyecandan damadın ayağına basmayı unutan geline, “Gelin hanım heyecandan damadın ayağına basmayı unuttun. Adettendir damadın ayağına ömründe ilk ve son defa bas bakalım” dedi.

Hem unutulmaz hem de özel oldu

Davetlilerin huzurunda pastalarını kesen Hümeyra-Yasin Kulaksız çifti, “Bu özel günde sevincimize ortak olan herkese teşekkür ediyoruz.

Nikahımız bu özel tarihle unutulmaz oldu. Aynı zamanda buz pistinin üzerinde olması bizim için bu durumu çok daha özel hale getirdi” dedi.

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz