Ana Sayfa Yazarlar 1 Nisan’da ne diyecekler?

1 Nisan’da ne diyecekler?

-

Bir grup gazeteci arkadaşımla dün hoş bir oyun oynadık.

Her birimiz bir partinin sözcüsü olup temsili 1 Nisan demeçleri verdik.

İlk söz küçüğün, yani Saadet Partisi sözcüsünün:

Bu seçim milletin bize oyunu olmasa da gönlünü verdiğini ortaya koymuştur. Bunun derin mutluluğu içindeyiz. Aziz milletimiz bağrından çıkan partinin değerini bir kez daha tescil etmiştir.

++

İYİ Parti sözcüsü ise şunları söyledi:

Yeni kurulmuş bir parti olarak aldığımız oy tahminlerimizin üzerindedir. Halkın teveccühü giderek büyümekte, önümüzdeki seçimde iktidarın en güçlü adaylarından biri olduğumuzu göstermektedir.

++

MHP sözcüsü de şöyle konuştu:

Seçimin memleketimiz için beka meselesi olduğu yüksek şuuruyla hareket ederek sandığa koşanlar zillet ve illet ittifakına Osmanlı tokadını bütün şiddetiyle patlatmıştır. Bu ittifakın artık ayakta durması mümkün değildir.

++

Şimdi de CHP sözcüsünü dinleyelim:

Seçime hile karışmıştır. Anadolu’nun bir çok yerinde partili arkadaşlarımız çöplerden oy pusulaları toplamaktadır. Seçim kurulları görevini layıkıyla yapmamış, iktidarın dümen suyuna girmiştir. Böyle bir seçim meşru kabul edilemez.

++

Son söz Ak Parti sözcüsünden:

15 Temmuz’da istediklerini elde edemeyen karanlık güçler daha sonra ekonomik terör estirmeye çalışmış ama bunda da muvaffak olamamıştır. Aziz milletimiz üzerinde oynanmak istenen oyunu fark etmiş, oylarıyla onlara hak ettikleri dersi vermiştir.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nuri Kayış
Nuri Kayışhttps://sonsoz.com.tr
Gazeteciliğe 1977 Son Havadis gazetesinde başladı, Hür Anadolu, Başkent, Ulus, Günaydın ve Sabah gazetelerinde çalıştı. RTUK Başkanlığı yapan yazarımızın 14 adet yayınlanmış kitabı bulunmaktadır.

Bu Haberler Kaçmaz!

Mevsim geçişleri bulaşıcı hastalıkları artırıyor

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Gülay Kılıç, mevsim geçişlerinde zayıflayan bağışıklık sisteminin bulaşıcı hastalıkları da beraberinde getirdiğini söyledi. Kılıç, “Bulaşıcı...