Büyük Üstad Akif Manaf’ın şaheseri Yoga Kitabı “YOGA NEDİR? NE DEĞİLDİR?” şimdi de İspanyolca olarak yakında yayınlanacak.

5-ispanyolca-3-boyutlu-1046x1280Artık tüm dünya Büyük Üstadın şaheserini kendi özgün dilinde okuyabilecek. Yoga kitabı’nın Türkçeden İspanyolcaya çevirisinin tamamlanması sayesinde, İspanyollar da gerçek Yoga bilgilerine kaynağından geldiği gibi özgün haliyle ulaşabilecek.

“Yoga Nedir? Ne Değildir?” günümüzde alakasız unsurlarla harmanlanan ve değiştirilerek sunulmaya çalışılan Yoga İlmini saf, orijinal, yalın ve gerçek haliyle tüm dünyaya sunmakta.

Aslında bu şaheser günümüzün Yoga Sutra’sıdır!

Yoga, bu şaheserle evrensel bir yöntembilim, bir ilim, bir tekamül sistemi olarak, ait olduğu tüm sadelik ve zenginlik içinde, şimdi de Türkiye’den İspanya’daki meraklılarına açılıyor.

Büyük Üstad Akif Manaf’ın kitapları dünyanın tüm dillerine çevrilmekte. Şu an İspanyolcası yayınlanacak olan “Yoga Nedir? Ne Değildir?” çok yakında diğer dillerde de Yogaseverlerle buluşacak.

Yoga Academy’de İspanyolca Yoga çalışmalarına katılanların talebiyle çevirisi yapılan eser, tüm meraklıları için hazır!

Ayrıca Yoga Academy yetkilileri, yakın zamanda Madrid’te yeni bir merkezlerinin de açılacağını belirttiler. www.yogaacademy.com.tr