Turkcell Yıldızlı Geceler’de birbirinden ünlü isimlerin yer alacağı program,her yaz olduğu gibi bu yaz da müzikseverleri Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ne çekecek

İSTANBUL – Günümüz müziğine damga vuran yabancı müzisyenler ve Türkçe sözlü müziğin efsanesi haline gelen pek çok yıldız ismi yine  Açıkhava Sahnesi’nde olacak.

Açılışını “Edith Piaf’ın tahtına aday gösterilen, ülkesinde ve Avrupa’da En Beğenilen Fransız Şarkıcı”unvanına sahip Zaz’ın yapacağı Turkcell Yıldızlı Geceler’de 25’i aşkın sanatçı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde dinleyicilere müzik ziyafeti sunacak. Pera Event organizasyonuyla gerçekleşecek olan  Turkcell Yıldızlı Geceler’in Harbiye Açıkhava Sahnesi’ndeki yıldızlar geçidi, 28 Temmuz’da başlıyor. Maria Farantouri’nin dünyaca ünlü Yunan müzisyen Mikis Theodorakis’in 90. yaşına ithafen hazırladığı tribute konseri ile Emir Kusturica filimlerine yaptığı unutulmaz müziklerler hafızalara kazınan  Balkan Müziği’nin yaşayan efsanesi Goran Bregovic konseri Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında gerçekleşecek. Ferhat Göçer ile Anjelika Akbar’ın müzikal dostluğu, Halil Sezai ile Yasmin Levy’nin birlikte ilk konserleri, Bülent Ortaçgil-Birsen Tezer ikilisi Ağustos ayında Açık Hava Sahnesi’nde müzikseverlerin karşısında olacak.

TURKCELL YILDIZLI GECELER KONSERLERİ:

28 Temmuz ZAZ

29 Temmuz CANDAN ERÇETİN

30 Temmuz CANDAN ERÇETİN

31 Temmuz HANDE YENER

1 Ağustos SİBEL CAN

2 Ağustos MARIA FARANTOURI

Tribute to Mikis Theodorakis 90th Birthday

More! Special Guest: ALEXANDROS KAROZAS

3 Ağustos NİL KARAİBRAHİMGİL

4 Ağustos YALIN

5 Ağustos FERHAT GÖÇER

ANJELİKA AKBAR

6 Ağustos VOLKAN KONAK

7 Ağustos MUSTAFA CECELİ

8 Ağustos AŞKA DAİR ŞARKILAR

10 Ağustos BÜLENT ORTAÇGİL

BİRSEN TEZER

HÜSNÜ ARKAN

11 Ağustos GORAN BREGOVIC

12 Ağustos HALİL SEZAİ

YASMIN LEVY

13 Ağustos FUNDA ARAR

14 Ağustos SERTAB ERENER

15 Ağustos GÖKSEL

16 Ağustos MURAT DALKILIÇ

5 Eylül İLHAN İREM