Başkanımız Mehmet Yiğiner, Türkiye Futbol Federasyonu Coca-Cola U14 Gelişim Lig’i, C grubunda mücadele eden, geçtiğimiz hafta Eskişehirspor’u yenerek; liderlik koltuğuna oturan hem de Türkiye Şampiyonasına gitmeyi garantileyen U14 takımımızın idmanını izleyerek, genç oyuncularımıza moral verdi ve başarılarından dolayı teknik heyet ve genç yıldız adaylarımızı tebrik etti.

19 Mart Cumartesi Günü Düzcespor ile karşılaşacak olan U14 takımımız, bu maçtan galibiyet veya beraberlikle ayrılması halinde U14 Lig’inde şampiyon olacak.
Ankaragücü’nün Geleceği Parlak
Alt yapısından yetiştirdiği oyuncularla Türk Futboluna birçok yetenek kazandıran Ankaragücü’nün geleceğinin parlak olduğunu ifade eden Başkanımız Mehmet Yiğiner, yıldız adaylarımıza hitaben şöyle konuştu : “ Öncelikle hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyor, başarılarınızdan dolayı kutluyorum. Zorlu bir maratonun ardından rakiplerinizi geride bırakarak lider olup, Türkiye Şampiyonasına gitmeyi garantilediniz. Ankaragücü’müzü şampiyonada en iyi şekilde temsil edeceğinize inanıyorum. Aynı disiplin ve inanç içerisinde çalışmaya devam edin. Gelecekte forma sizlere emanet edilecek ve her biriniz bir yıldız gibi parlayıp Türk Futboluna hizmet edeceksiniz” dedi. Başkanımız Mehmet Yiğiner, idman sonunda genç yıldız adaylarımızın fotoğraf çektirme isteğini geri çevirmedi ve hafta sonu oynanacak karşılaşma için başarı dileyip, tüm takımla tek tek tokalaştı.