Yenimahalle Belediyesi’nin engellilere desteği artarak devam ediyor. Engellileri hemen her alanda hayata bağlamak adına yapılan yatırımlara bir yenisini ekleyen belediye, Batıkent’e dev bir tesis kazandırdı. İnönü Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Yenimahalle Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü Tesisi, törenle hizmete açıldı.
Tesisin açılışına Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Başkan Vekili Mehmet Kartal, Başkan Yardımcıları Erhan Aras, Yaşar Neslihanoğlu, Başar Bal, Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Abdullah Çetin, Yenimahalle Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Erol Sayyıdan, Türkiye Körler Vakfı’ndan temsilciler, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve görme engelli sporcular katıldı.
Batıkent’e Umut Evi
Yenimahalle Belediyesi’nin engellilere yönelik hizmetlerinden söz eden Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, “Belediye olarak hayatın her kesimine el uzatıyoruz. Sen-ben kavgası çıkaranlara, insanları ayrıştıranlara karşı, bu milleti birleştirmek, bütünleştirmek için mücadele ediyoruz.