Tiyatro dünyasının ünlü ismi, usta oyuncu Yasemin Yalçın büyük kızı Eylül İlbey’i evlendirdi ve kayınvalide oldu. Ünlü sanatçıyı yakın sanatçı dostları yalnız bırakmadılar.

Ünlü tiyatrocu Yasemin Yalçın ve İlyas ilbey çiftinin büyük kızları Eylül İlbey bir süredir naşanlı olduğu iş dünyasının tanınmış isimlerinden iş adamı Serkan Samrıoğlu ile dünya evine girdi. Önceki gece Beşiktaş’daki Shangri-La Bosphorus Hotel’de, organizasyonunu Lavin Event by Neslihan Hoşcan’ın yaptığı görkemli düğüne sanat,siyaset ve iş dünyasının ünlü isimleri de katıldılar. Katılan davetliler arasında pop sanatçısı Gülşen, tiyatro sanatçısı Demet Akbağ, yapımcı Necati Akpınar, Birol Güven, Yüksel Aksu, Remzi Gür gibi önemli isimler de Yasemin Yalçın ve İlyas İlbey’in bu önemli günde mutluluklarına ortak oldular.
Sekiz şahitli nikah…
Nikahı Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç kıyarken,  şarkıcı Gülşen, eski Galatasaraylı futbolcu Vedat İncefe, iş adamı Remzi Gür , iş adamı Mehmet Mermer, iş adamı Yüksel Mermer, Yücel Mermer, Leyla Öney ve Ceylan Sonduruç da sekiz kişilik nikah şahitleri olarak kıyılan nikaha şahitlik ettiler.