Çankaya Belediyesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (ÇAYED) Yarım Elma’nın yardım elini uzattığı üniversite öğrencisi Efe Döngel, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’i ziyaret etti.
Ufuk Üniversitesi öğrencisi olan Döngel, teşekkür ettiği Taşdelen’e memleketi Zonguldak Devrek’ten özel el yapımı baston hediye etti.
Çankaya Belediyesi’nin yardımlaşma ve dayanışma derneği ÇAYED Yarım Elma, Ufuk Üniversitesi öğrencisi olan Efe Döngel’in ev ihtiyaçlarını karşıladı. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’e teşekkür ziyaretine gelen Efe, memleketi Zonguldak Devrek’in dünyaca ünlü el yapımı bastonunu hediye etti.
ÇAYED Yarım Elma sayesinde ev ihtiyaçlarının birçoğunu karşıladığını dile getiren üniversite öğrencisi Döngel, “Ailemden uzakta yaşadığım Ankara’da Çankaya Belediyesi’nin desteğini almak bana burada yalnız olmadığım hissini verdi. Başta Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen olmak üzere tüm çalışanlarına samimiyetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Alper Taşdelen ise “Sizler bizim geleceğimizsiniz. Çankaya Belediyesi her zaman üniversite öğrencilerinin yanında olacaktır” dedi.
YARIM ELMA’DAN 200
ÖĞRENCİYE DESTEK
Çok sayıda üniversitenin bulunduğu ve birçok öğrencinin yaşadığı Ankara’da ihtiyaç sahibi halk kadar öğrencileri de ihmal etmeyen Çankaya Belediyesi, ÇAYED Yarım Elma ile öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. ÇAYED Yarım Elma, bu yıl yaklaşık 200 öğrenciye yardım etti.