Bolu’da Abant Tabiat Parkı’nda yaylalardan yamaç paraşütü ile havalanan pilotlar eşsiz manzara eşliğinde uçmanın keyfini çıkardı.

Doğal güzellikleriyle ünlü Abant Tabiat Parkı doğayla iç içe bir gün geçirip piknik yapmak isteyenlerin yanı sıra yamaç paraşütü tutkunlarının da uğrak noktası haline gelmeye başladı. Hafta sonu güneşinde yüzünü göstermesini fırsat bilen pilotlar Abant’a yaklaşık 2 kilometre uzaklıkta bulunan Örencik yaylasındaki tepelerden yamaç paraşütüyle havalandı.

BOLU'DA DOGAL GUZELLIKLERIYLE UNLU ABANT TABIAT PARKI'NDA YAMAC PARASUTUYLE HAVALANAN PILOTLAR ESSIZ MANZARANIN VE UCMANIN KEYFINI CIKARDI. FOTO-BOLU-DHA
BOLU’DA DOGAL GUZELLIKLERIYLE UNLU ABANT TABIAT PARKI’NDA YAMAC PARASUTUYLE HAVALANAN PILOTLAR ESSIZ MANZARANIN VE UCMANIN KEYFINI CIKARDI.
FOTO-BOLU-DHA

Bolu Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneği Başkanı İsmail Uçar ve dernek üyeleri Abant semalarında uçarak gökyüzünden tabiat parkı’nın eşsiz manzarasının tadını çıkardı. Tandem uçuşlarında da Türk Hava Kurumu lisanslı pilotların kontrolünde yamaç paraşütünün heyecanını yaşamak isteyenler Abant gölünü gökyüzünden izleyerek selfie çekti.